Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość free as a bird

hiperinteligentny mężczyzna po 40 tce

Polecane posty

Gość free as a bird

Jeżeli takiego poznam, to znaczy że wszystkie marzenia się spełniają ;) i wcale nie chodzi mi o związek. po prostu czuję, że wówczas mój umysł mógłby wspomóc trochę niedomagający przez trochę zbyt niskie ciśnienie organizm : Może wiecie miłe forumowiczki, czy gdzieś w necie tacy panowie się udzielają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruno Curtis
jeszcze jakieś defekty poza niskim ciśnieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free as a bird
brak szóstki w dolnej szczęce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruno Curtis
ja nie mam 5., tez w dolnej, wypadła kiedy niebo się na mnie zawaliło, to świadczy o potędze ludzkiej woli, jeżeli organizm 20. latka potrafi się tak ukarać, jeszcze górnej trójki mi brakuje, to była jakaś kompletnie nieudana inicjacja do gangu młodzieżowego, napastnicy nie wiedzieli co robić, bo ani nie okazywałem słabości, ani nie odpowiadałem na ich ataki, mi też było głupio przez to nieporozumienie, no ale teraz na jej miejscu jest porcelana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free as a bird
interesujące epizody życiorysu a powiedz, jaki jest związek karanie siebie za to, że niebo Ci się na głowę zwaliło. przecież za dobrodziejstwo nie należy się żadna pokuta :) czy to jakoś bardziej dosłownie należy rozumieć, nie zaś czysto metaforycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruno Curtis
moim zdaniem to nie jest żadna metafora, bo niebo naprawdę się zawaliło, i nie mam na myśli żadnego raju, chociaż to może mieć również związek z upadkiem raju, ale w gruncie rzeczy to nie jest temat o mnie, ani o osobliwościach które mnie przerastają, jestem na to za młody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free as a bird
skoro młodość Twym atrybutem, to pewnie czasu masz jeszcze sporo żeby nad jasnością przekazu (przy zwracaniu się do mniej inteligentnych) popracować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może onanizm ? a ty jesteś zapewne hiperinteligentną kobitą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruno Curtis
wolę pracować nad swoją sylwetką, piękno fizyczne nadaje właściwą wagę moim słowom, codziennie zasiadam na uczcie razem z samym sobą, spijam gorzki nektar z kielichów prawdy, obce mi jest łaknienie czyjegoś zrozumienia którego i tak nigdy nie otrzymam, tak więc onanizm:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruno Curtis A tak w ogóle wszystko w porządku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruno Curtis
no przecież widzisz jak mnie ego rozpiera, to chyba świadczy o niezłym samopoczuciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free as a bird
jednak nie mam czasu na hiperinteligencję, albo tak sobie to tłumaczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może to hiperinteligencja zrobiła po prostu odsiew jednostek jej nieużytecznych?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free as a bird
znaczy, ze mnie, zwykłą inteligencję odsiano? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×