Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wlasne biuro

Polecane posty

Gość gość

Jak myslicie, co ciekawego mozna dac do biura, by wyglada cudownie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powies obrazy na scianach. Uwielbiam obrazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie ciekawy pomysl. Podaj linka do jakiejs fajnej galerii skoro sie znasz na obrazach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rum_Ja_Majka
byl sobie czarny czarny las a w tym czaenym czarnym lesie byly sobie czarne czarne drzewa a wsrod tych czarnych czarnych drzew stal sobie czarny czarny dom a w tym czarnym czarnym domu stal sobie czarny czarny stol a na tym czarnym czarnym stole siedzial sobie zielony krasnal i mowi: ja chyba k***a nie z tej bajki jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz ta galerie :) www.artoffice.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do artoffice to moge pisac tylko w superlatywach. Swietna firma z swietnymi obrazami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawaj mnóstwo kwiatów, wy to lubicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te MLM to największy chłam i naciąganie naiwniaków jakie istnieje, nie powinni tego zakazać prawnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinni, bo to nic innego jak piramida finansowa. Tylko problem w tym, że oni sprytnie omijają przepisy. Tandetne produkty są przykrywką dla faktycznej działalności takiej firmy i nic nie można im zrobić. :( Co najwyżej mieć głowę na karku i nie dać się ogłupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczkas
ja też mam u siebie obrazy, wynajęte z galerii artoffice i moge zdecydowanie polecić :) super współpraca, bardzo kompetentna firma i dobrze się z nimi robi wszelkie interesy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ejejeje. jak działa to wynajęcie obrazów? pierwszy raz się spotykam z czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczkas
aa no to takie cudo :) że wynajmujesz obraz, a nie kupujesz. Więc nie płacisz dużo. A do tego co jakiś czas (raz lub 2 razy w roku) możesz ten obraz wymienić na nowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale super :) nigdy się z czymś takim nie spotkałam, ale wydaje się to świetna opcja dla firm które chcą mieć takie obrazy u siebie a nie moge sobie pozwolić na zakup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie projektem biura zajela sie firma intebiuro http://interbiuro.pl/ Mieli swietne pomysly i teraz moje biuro jest urzadzone w klasycznym stylu, ale z nutka ekstrawagancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zastanawiam się nad wynajęciem powierzchni w http://www.vertigoproperty.pl/ A nad jego wystrojem będę myślał za jakiś czas :) Ale dzięki za podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×