Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Okrągłe łóżeczko ;)

Polecane posty

Gość gość

Trafiłyście gdzieś na takie???Szukam i szukam i znaleźć nie mogę, jak już to używane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie łóżeczko firma stokke robi i kosztuje kilka tysięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, dziękuję za polecenie, to moje pierwsze dziecko , nie mam rozeznania wśród firm więc jak najbardziej pomocna odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaJasmine24
a moja wcale nie miala lozeczka- najpierw spala w tzw koszyku(w Anglii bardzo popularne) a teraz sp w tzw playpenie-zrobilam jej z tego lozeczko- i mysle,ze jest bardziej bezpieczniejsze niz lozeczko ze szczebelkami,a do tego stabilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamaJasmine24 Jaki koszyk masz na myśli ,możesz podesłać jakiś przykładowy link? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strzelam, ze chodzi o tzw kosz mojzesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja tez w ogóle w lozexzku nie spala. Ciągle w nim plakala wiec spi z nami w lozku i juz niedlugo kupie jej osobne. Ma 14 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę żeby mała miała swój pokój i spała w łóżeczku, nie chce jej uczyć spać z nami , więc proszę trzymajmy się tematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie lozeczko moze tez ci zrobic stolarz na zamowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd pomysł okrągłego łóżeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam zaokrągloną ścianę pokoju,akurat w tym miejscu chce wstawić łóżeczko,okrągłe lub owalne będzie współgrało z całością, poza tym najzwyczajniej w świecie mi się podoba ;-) Zastanawiam się właśnie nad tym od Stokke ,to chyba jedyna firma która je produkuje dostępna w internecie, jeśli trafiłyście na inną dajcie też znać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwny pomysł - troche mało funkcjonalny bo musiałby być naprawde duże to koło żeby było wygodne dla np. roczniaka - pomyśl jakby się tobie spało w okrągłym łóżku.. ale widać autorko masz nadmiar kasy i czasu wolnego - potem i tak się okaże że dziecko będzie płakać i spać z wami w łóżku i zaraz się okaże że wyrosło z wszelkich łóżeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2014-04-21 20:36:13 Ja nikomu do portfela nie zaglądam, więc z komentarzami ze mam za dużo kasy to się panie wstrzymajcie. Moja sprawa ile jej mam i na co chce wydać.Poza tym, te łóżeczko oferowane przez stokke jest bardzo funkcjonalne bo jest w zestawie przedłużka i łóżeczko może służyć przed dłuuugi okres czasu http://4kids.com.pl/produkt/opis/13661/_lzeczko_stokke_sleepi_mini_white .Oczywiscie gdybym trafiła na tansze,innej firmy równiez brałabym je pod uwage bo nie mam zamiaru przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany julek ponad dwa tysiaki za lozeczko???? U stolarza zamow to bedzie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy synkowi by na poczatku fajnie sie spalo, bo dzieciaczki lubia byc otulane, ale teraz jak ma blisko rok, to tak krazy po lozku, ze sama myslalam nad tym, ze w okraglym lozku spaloby mu sie najlepiej. Jak spi z nami, to laduje totalnie w poprzek lub glowa w naszych stopach .;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.04.14 Dokładnie! W rodzinie mam piątkę dzieciaków ( nie moje!;)) i każde było przykładem na to że prostokątne łóżeczko nie jest zgodne z zasadami snu przyjętymi przez dzieci ;P a te okrągłe wydaja się być naprawdę komfortowe ,szkoda że tak ciężko je dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu z 20:36. Moj 7 miesieczny syn spi od urodzenia w swoim lozeczku i na palcach jedej reki moge policzyc noce kiedy spal z nami wiec nie pisz bzdur ze na pewno dziecko bedzie plakalo i spalo z rodzicami w lozku. Dzieci sa rozne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.artwoodkids.pl tutaj są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Miałam białe ze wszystkimi dodatkami - baldachim, ochraniacz, pościel itp., jest prześliczne, wygodne, mobilne (na kólkach). Zwłaszcza to w wersji mini zachwyca. Bardzo bardzo polecam. Również przewijak do kompletu - super wygodny, można go potem przerobić na stolik i biurko...Kocham Stokke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

acha, pani od linka luluw-wa to żywa reklama, dziś w każdym odgrzanym temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×