Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie kolory pasują do niebieskiego ?

Polecane posty

Gość gość

Mam dużo biżuterii z niebieskim kolorem, z niebieskim topazem, opalizującym na niebiesko opalem, niebieskimi szafirami - uwielbiam te kolory i taką biżuterię mam w rodzinie w najbliższym czasie dużo imprez - chrzciny, komunie, wesela chciałabym sobie kupić parę kiecek, spódnic, bluzek, chciałabym żeby do tego pasowała moja biżuteria jakie kolory pasują ? jestem chłodnym typem urody, typ pani zima, ciemnobrązowe włosy, jasna cera, typ królewny śnieżki białe to mogą być co najwyżej bluzki, na wesele nie pójdę w białej kiecce, kremowej też nie (zresztą krem mi nie pasuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biały i w sumie cała reszta pasuje, a lubisz kolor czerwony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię, ale jest bardzo odważny i jednak widoczny, jestem wyrazista i nie zawsze chce się aż tak wyróżniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, że na pewno lekko błękitny pasuje kupiłabym sobie pudrową sukienkę, ale na wesele to czułabym się nie za bardzo, zresztą czy pudrowy róż pasuje do niebieskiego ? Pewnie nie bardzo. Stroje szyłabym u krawcowej, w sklepach sam szmatex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś doradzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do niebieskiego inne odcienie niebieskiego, granat i chabrowy, albo brązowy, beżowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żółty, ale dobierz odpowiednie odcienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. żółty przygaszony/blady 2. grafitowy/szaro-niebieski 3. brązowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro zima, to ciepła zółć powinnna być fajnym kontrastem, ozywi cię niekoniecznie cała sukienka w kolorze skórki banana, ale np czarna / grafitowa z ciepłym zółtym akcentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do niebieskiego najbardziej pasuje szary i srebrny, a także żółty, ale ja właśnie wprost przeciwnie jak poprzedniczka - uważam, ze skoro zima, to poszukać jakiegoś zimnego odcienia żółtego. Jednak najbardziej szarości. Zatem na co dzień polecałabym kolory szare i czarno-żółte, a na okazje srebrne i żółte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×