Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NatkaSalatka

Cwiczenia ujedrniajace a biust

Polecane posty

Gość NatkaSalatka

Do wakacji malo czasu zostalo, wiec postanowilam wziac sie za siebie. Z reguly jestem osoba szczupla i drobna z malymi piersiami (75A). Postanowilam jednak ujedrnic troche moje cialo - glownie cwiczenia brzucha, nog i posladkow. Boje sie jednak, ze przy okazji strace w biuscie, ktorego i tak prawie nie mam. Czy moglybyscie polecic mi jakies cwiczenia, ktore ujedrnia moje cialo i nie strace zbyt duzo w piersiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoba szczupła i drobna nie będzie nosiła stanika z obwodem 75 ;). Ile masz cm pod biustem jak zmierzysz na wydechu i ciasno? Dobrze dobrany stanik pozwala optycznie powiększyć biust, zobacz np. tu: www.na-ostatnia-haftke.blogspot.fr/2011/02/maa-metamorfoza-czyli-jak-przesiadam.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie :D Tak się mówi, że szczupła nie ma 75, ale zależy jak jest tam zbudowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak może być zbudowana dziewczyna mająca pod biustem ok. 80 cm (bo na tyle się nosi obwód 75, może za wyjątkiem marki Effuniak)? ;) Na pewno nie będize to osoba drobna, bo wtedy dziewczyn noszące 60 cz 65 to co, mróweczki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×