Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jażąbek

szukam taniego hotelu w centrum warszawy

Polecane posty

Gość jażąbek

Znaleść tani hotel w Warszawie przez internet to nie problem jednak zależy mi bym mógł zapłacić gotówką a nie kartą. Dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co znaczy dla ciebie "tani"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jażąbek
100-200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam się, ale jak dla mnie to w centrum, jeśli chodzi o ścisłe centrum to raczej jest drogi. A gotówkę to wszędzie przyjmują, nie mogą odmówić zapłaty gotówką. Z bardziej ekonomicznych to hotel ibis na muranowie, hotel solec, hotel logos na powiślu, hotel gromada ale to wszystko postsocjalistyczne, odnowione budowle. Ja bym zamieszkał raczej w najtańszym pokoju tych topowych hoteli w których coś się dzieje - Marriot, Intercontinental, Forum. Zresztą hoteli to jest naprawdę w bród, ale jakbym wybierał to do tych największych Marriot albo intercontinental.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jażąbek
Te hotele o których piszesz to wiem. Jednak cena w tych "lepsiejszych" które opisałeś Mariot itp. to mają wygórowane ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jażąbek
Może inaczej... Znam strony gdzie szukać tanio hoteli jednak wszędzie oczekują płatności kartą lub przelew a mi chodzi o stronę www gdzie bede mógł zarezerwować hotel ale zapłacić dopiero na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie to na każdej dosłownie ulicy w centrum jest hotel. Znajdziesz i taki za 100-200zł za noc na pewno. Sam wyszukaj sobie w necie, będziesz miał frajdę z tego, że sam wybrałeś i znalazłeś. Niczym szczególnym się one nie różnią. Z nazw jakie pamiętam to poza tymi wymienionymi to Westin, Mercure, Sofitel Victoria, Grand, Golden Tulip, Sobieski, Polonia, Hotel Etap. Są też takie hotele z przerobionych bloków na południu dalej od centrum - nazywają się Atos, Portos, Aramis tam na pewno jest taniej. Ja wybrałbym Etap albo Ibis jako ekonomiczne, albo coś najtańszego w Marriocie lub Intercontinentalu, Hiltonie bo tam jest życie jakieś na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do samego procesu rezerwacji i zapłaty to się nie znam. Studiowałęm w Wawie i znam ją nieźle, jej topografię i na tej podstawie moja wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest jeszcze hotel Metropol, i Syrena w ścisłym centrum. Do tego oczywiście Sheraton, Bristol, Hyatt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grace_80
Ja zamiast pokoju w hotelu wolę sobie wynająć apartament. Czuję się dużo bardziej komfortowo i swobodnie w takim mieszkaniu. Zazwyczaj rezerwuję przez www.luxapart24.pl czasem nawet w dniu przyjazdu. Oferta na tej stronie jest tak ogromna, że zawsze udaje mi się znaleźć coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandka
Co prawda nie w centrum, ale bardzo komfortowy hotel dwugwiazdkowy http://resthotel.pl/ Jest z niego szybki dojazd i dobre połączenia komunikacyjne do centrum. Ceny mają tam o wiele niższe niż w centrum Wawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JanekP
Zdecydowanie polecam ten hotel http://www.bwportos.pl/ Mają pokoje w standardzie LUX, PREMIUM LUX oraz STUDIO. Ceny zaczynają się od 136 zł, także myślę, że jak najbardziej przystępne, tym bardziej, że jest to hotel trzygwiazdkowy. Miesiąc temu byłem na spotkaniu biznesowym w stolicy i nocowałem tam w pokoju LUX. Mogę śmiało polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takich cenach sugerowałbym skorzystanie z hotelu http://uwitaszka.pl/ z szybkim dojazdem zarówno do centrum jak i na lotnisko co dla podróżnych takich jak ja jest kluczowym elementem przy wyborze noclegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam bardzo fajny hotel pod Warszawą - Groman. Mają przestronne pokoje z dużymi łazienkami, centrum gier, do tego duży ogród w którym można spędzić praktycznie cały dzień i się nie nudzić. Obsługa jest miła, praktycznie niezauważalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIII
Polecam zajrzeć na http://travelysta.pl Mają dobrą ofertę miejsc noclegowych z całej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampren
Niecałe 10 minut drogi od Starego Miasta masz Holiday Park Hotel. Jeden z atrakcyjniejszych w mieście, ale w normalnych cenach. Najlepiej zerknijcie sobie na wirtualny spacer po nim - http://www.hphotel.pl/wirtualny-spacer Bardzo dobra kuchnia, pokoje wygodne, jest w nich wszystko co potrzebne, ale przede wszystkim obsługa jest u nich na bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×