Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Slither256

23 lata, wzrost?

Polecane posty

Gość Slither256

Dzien dobry Tak z ciekawosci mnie nurtuje po nocach i dniach to pytanie, czy w wieku 23 lat można jeszcze nieco urosnąć? Generalnie czytając artykuły wg których biologa ludzka informuje że 22 lata to ostateczny wiek na wzrost mężczyzny to poniekąd czytałem pare artykułów i pozanłem pare history osób które nawet do 25 roku życia urosły. Kwesta jest taka, że niemoge jakoś ździerżyć swojego wzrostu, niby przecietny 178 (aczkolwiek może się wachac w graniacach 175-178 gdyż mam nieco probblem z kregosłupem i czasem sie garbie przez dlugie lata gry na giatrze bassowej, i nie tylko chodzi o wage instrumentu ale tez pozycje). Lecz jak sie wyprostuje w normalnej pozycji to 178. Nie ukrywam że pale papierosy od 5 lat około, i nie nie żyłem ostatnio zdrowo. W wieku 14 lat miałem mega boom wzrostu z 155 do 170, niemoge dokładnie powiedziec cyz to kwestia sportu była, płatek z mlekiem , czy kosmicznych dziejów :D. Czy jest jakas mozliwosc, cwiczenia, jakis styl zycia, dieta, hormony , cokolwiek aby podbić o pare centymentrów. Wybczcie za glupi temat i bledy ort itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×