Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zyje wakacjami

lubuskie. miejsca na spokojny wypoczynek wsrod lasow

Polecane posty

Gość zyje wakacjami

Szukam niewielkiej, cichej miejscowości w województwie lubuskim, do której można się udać na spokojny wypoczynek (w sierpniu). Zależy mi na miasteczku lub wsi, zlokalizowanym w okolicach dużych kompleksów leśnych oraz jezior, kocham wędrówki. ;) Pewnie zastanawiacie się, dlaczego dodaję taki temat na forum, w koncu tyle jest internetowych serwisów turystycznych. Otóż, przede wszystkim zależy mi na miejscach, w których nie ma wielkich spędów turystycznych, możliwie niezadeptanych;) bez atrakcji w postaci śmieci leżących w pięknych sosnowych lasach . Dziękuję za sugestie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyje wakacjami
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ośno Lubuskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubniewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam dobre miejsce na raj dla wędkazy z jednej strony pliszka z drugiej strony ilanka i do tego jeszcze odra ale brak jeziora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pewno trafię w sedno :) bo byłam akurat rok temu na wakacjach z rodziną w takim ośrodku http://www.kormoran-niesulice.pl/, bardzo miło wspominam nasz pobyt, duża powierzchnia terenu jakim dysponuje ośrodek , pozwala na urozmaicenie sobie czasu. Dookoła woda, lasy , łąki – naprawde przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie wyjezdzac na mazury, wyczarterowac jacht (u nich spoko oferty www.evita-jacht.pl ) i po prostu dryfować po jeziorach, bez zmartwien, klopotow, po prostu odpoczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×