Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZoraA9

Dobry ekspres i dobra kawa

Polecane posty

Gość ZoraA9

Chciałabym robić sobie w domu kawę taką jak w prawdziwej dobrej kawiarni. Ale do tej pory robiłam tylko rozpuszczalną ;) Znacie jakieś dobre domowe ekspresy? Z jakiej firmy najlepiej kupować ziarna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzice kupują Dallmayr i jest bardzo smaczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejszy w ekspresie jest młynek i ciśnienie. Ja mam tylko kilku barowy i jest dosyć słaby. Smak kawy też zależy od tego jak zostanie ona zmielona, czy młynek jej nie przypali... Dlatego nie warto oszczędzać na takim sprzęcie bo po roku będziesz chciała kupić lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno lepiej jest trochę dołożyć i kupić normalny ciśnieniowy niż na kapsułki. miałam i taki i taki i kawa bez porównania. ciśnieniowy mam z saeco i polecam. porządnie zrobiony, nie psuje się i bardzo fajnie spienia mleko jednocześnie go podgrzewając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda kawa ziarnista jest dobra ale każda ma inny smak, musisz sam sama popróbowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
expres Saeco, już z 10 lat ma; bez młynka, kawę kupuję mieloną Gevalię - mi smakuje i goście też chwalą; jak nie chcesz inwestować od razu w ekspres, to fajna też jest taka kawiarka/kafetiera stawiana na kuchenkę; najbardziej znane są firmy Bialetti, ale niekoniecznie taka musi być: http://bialetti.pl/ kawa fajna, tylko dość mocna wychodzi; cała lata takiej używałam; teraz też od czasu do czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×