Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czemu tak malo tutaj zalogowanych

Polecane posty

Gość gość

ciagle tylko pomarańczowi goście, a kiedyś to forum było fajne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty też nie jestes zalogowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yellow submarine
zalogowalem sie 2000 lat temu jak krokodyl przepowiedial koniec swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo zalogowane sa przedmiotem ataków, wysmiewania sie, wyzwisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie jestem, bo nie mam już stałego nika a rzadko tu piszę więc nie zakładam nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wiekszosc niebieskich nickow dala sobie spokoj z tym forum, a byly wsrod nich fajne i pomocne kobiety jak np wiosenna ktora tu atakowano na kazdym kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo z gościa można wyzywać i rozwalać tematy a większość się w tym lubuje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H2o wiecie kto pytajnik
bo jak jestem w orange to jestem anonimowy i mogę jaja sobie robić,jak chcę żeby ktoś wiedział kim jestem to podaję niebieski,ale robię to bardzo rzadko,nie ma s kim pisać po prostu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam sie nie pierdziele i rozwalam tematy z niebieskiego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze kafe może wprowadzić obowiązkowe logowanie, jak na innych forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię logowanego internetu i for na nick! Gadu-Gadu to patologia największa! IRC upada!CZATY TO SĄ DLA SCHIZOFRENIKÓW! NK DLA PLEBSU I POSPÓLSTWA! TYLKO FACEBOOK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wszystkie kumate zalogowane pouciekaly od chamstwa i meliniarskich zachowan elity kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xD pewnie że tylko facebook, gdzie byś dawała zdjęcia z dzióbkiem? xD mało zalogowanych bo się boję tchórze, wolą nagadać komuś jako gość i po sprawie, dodatkowo mogą to robić kilka razy pod rząd ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinno być logowanie obowiązkowe i ocena wpisów przez innych użytkowników, za dużo minusów ban. To to forum byłoby nie szambem, może wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś maiłam tu stały nik, ale jak parę razy popatrzyłam jak na forum ludzie z kilku informacji podanych w różnych dyskusjach potrafią wyśledzić taką osobę, znaleźć jej imię, nazwisko, adres, konto na allegro i innych portalach to zrezygnowałam z logowania. Dla bezpieczeństwa wolę nie być rozpoznawalna jako 1 osoba bo jeszcze niechcący coś napiszę co może naprowadzić na trop kim jestem w normalnym życiu, komuś nadepnę na odcisk lub zwyczajnie wybiorą mnie na cel do ataków i zaczną tu pojawiać się moje dane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej nie podawac tu zadnych danych, chociaz z drugiej strony jesli ktos nie pisze nic osobistego to chyba nie musi sie obawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nawet po niku rozpoznawano osoby, wystarczyło, że zbyt często pisały i nagle ich dane się tu pojawiały czy linki z fb, tu nie można być pewnym, że informacja którą podajesz jest neutralna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie forum. Zawsze zostają inne fora wymagające logowania. Przecież nikt nikogo nie zmusza do kafe. Ale fakt jest taki, że tu jest masa osób, które są bardzo pomocne (i to wśród niebieskich jak i pomarańczowych) a odpowiedź dostaje się bardzo szybko, co często jest wygodne. Niebieskim się nie dziwię, że nie chcą się udzielać,chyba wyjaśniać nie muszę czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×