Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kredyt a komornik

Polecane posty

Gość gość

Nie wiedziałam gdzie się wpisać dlatego tutaj. Sytuacja skomplikowana. Wczoraj wzięłam kredyt rolniczy. Dziś otrzymałam pismo o wszczęciu egzekucji komorniczej z datą z początku kwietnia za w sumie nie wielki dług o którym gdzieś tam w biegu zapomniałam. Nic mi nie przychodziło, bo gdybymnie nękali pisami to bym to spłaciła. Problem polega na tym że choć jutro spłacę tego nieszczęsnego komornika, to teraz boję się że bank cofnie mi kredyt bo na umowie jest punkt właśnie odnośnie wszczęcia egzekucji :/ co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napij się wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiesz co masz zrobić? odp. iść szybko do komornika, by spłacić dług, ---- poza tym ---- podpisując umowę skłamałaś w oświadczeniu, na to chyba jest paragraf - "oświadczam, że jestem świadoma odpowiedzialności karnej za podanie nieprawdy, zatajenie danych po komorniku idź do banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można zapomnieć, że się ma jakieś zobowiązania nie uregulowane. I zwalać wszystko na innych nie nękali mnie to nie zapłaciłam jak by mnie nękali to bym zapłaciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co mieli nękać, wystarczy, że naliczą odsetki od zaległości, nie ma po co się śpieszyć, na swoje wyjdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artku to ja Leszek
Ja wczoraj kupiłem sobie bieliznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś spłaciłam komornika, zapytałam czy to koniec tej egzekucji to powiedział że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×