Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nadwaga199170

dieta baletnicy

Polecane posty

Gość nadwaga199170

Hej wczoraj zaczelam diete baletnicy dzisiaj juz 2 dzien nie jedzenia i jakos daje rade :) kolorowo nie jest ale mam juz dosc mojego tluszczu w ktory obroslam cala... Moze ktoras z was stosowala ta diete? Jakie mialyscie efekty? Wiem ze to wszystko zalezy od organizmu i wagi startowej ale podzielcie sie waszymi ubytkami wagi :p Ja zaczelam diete z 70 kg przy wzroscie 167cm Codziennie bede tu cos pisac bo to bedzie dla mnie taka pomoc w walce z nad waga :) Dieta jest szybka i dlatego mnie zachecila ale nikomu jej nie polecam bo zdrowa tez nie jest wiec jesli ja robic bedziecie chcialy to na wlasna odpowiedzialnosc Najwiekszy minus diety jak dla mnie to zawroty glowy zmeczenie Glodu w 2 dniu juz sie tak nie odczuwa :p Trzymajcie za mnie kciuki ( wiem ze dieta jest nie zdrowa!!!! Nie piszcie wiec takich rzeczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę pisać, że jest nie zdrowa tylko pomyśl czy warto się katować. Skoro ta dieta jest szybka to tak samo te kilogramy wrócą. Jak dla mnie nie ma sensu męczyć się dla krótkotrwałego wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadwaga199170
Wiesz czy stracone kg wroca to nie jest pewne po skonczonej diecie chce co dziennie dodawac po 50 kcal wiecej i zaczac zdrowo sie odzywiac no i oczywiscie 2h dziennie cwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dance
hej, ja właśnie jestem w 6-tym dniu diety. Jest nie najgorzej Mam 37 lat, jedno dziecko wyższe już ode mnie ;-) przy wzroście 164 ważyłam 64 i szczerze mówiąc te 4-5 kg to mi doszło od gwiazdki a ostatnie 2kg to od samej wielkanocy, nie ma co ukrywać objadałam się. Stąd moja decyzja o tej diecie. Wytrzymuję pewnie dlatego że jakies 2,5 roku temu byłam na Dukanie i wtedy schudłam jakieś 9kg, zaczęłam ćwiczyć i te 2 lata udawało mi się trzymać wagę wiadomo raz 2kg więcej raz mniej aż do tej gwiazdki, a teraz jak mi część wróciła to muszę sfolgować z żarciem. Zeszło już 3,5kg więc jestem na dobrej drodze ;-) życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dance
a jeszcze co może być ważne dla was, ja tak mam jak zaczynam jęść słodycze to już jem i jem no i wiadomo brzusio i waga rośnie ale jak dłuższy czas nie jem słodkości to ok nie muszę. Najgorzej jak jakaś impreza i się zacznie te pyszności jeść ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXXo
I jak efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wiecie że na tej diecie max można schudnąć 5 kg.. że to ktoś durny przetłumaczył z zagranicznych stron a tam pisało 10 lbs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka6
Dobry artykuł odnośnie tej kuracji tutaj super-brzuch.pl/dieta-baletnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka6
super-brzuch.pl/dieta-baletnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombelek2
ukończyłam te diete i czulam sie fatalnei do teraz moj organizm nei radzi sobie z normalnym odzywianiem. stosuje teraz herbatki na nadwage z nowoczesnychziol i przynajmniej nie ma mam rozstrojjonego zoladka w koncu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej z tym skończ! Nie dość, ze to coś nie ma NIC wspólnego z prawdziwą dietą baletnicy (baletnica, która by tak jadła skończyłaby w szpitalu, przestałaby tańczyć, albo co gorsza - wpędziłaby się do grobu), to jeszcze to jest tortura dla organizmu i szybki sposób na przytycie 20 kg w 10 dni po diecie, a tego chyba nie chcesz. Nie wierz w takie "diety", bo to tylko promowanie anoreksji jako zdrowy tryb życia, rozgłaszanie nieprawdy o odżywianiu baletnic, sposób na wpędzenie się w duże choroby, nawet psychiczne albo sposób na wpędzenie się do grobu. ...yzm tych głodówek woła o pomstę do Nieba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×