Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hchxhc

Jak zachowac sie z klasą po rozstaniu??

Polecane posty

Gość hchxhc

Co mam zrobić żeby chlopak do mnie wrocil? Zostawil mnie twierdząc ze mozemy byc tylko przyjaciółmi a ja za nim tęsknię...co mam robić? Przytulil mnie jak u niego bylam...chcial mnie pocalowac ale ja nie chcialam .mowi ze mozemy byc ze sobą ale bez zobowiązań..wysmialam go..zalezy mi na nim..co mam robić jak sie zachować? Korci mnie zeby napisać ale wiem ze to przyniesie odwrotny skutek do zamierzonego...prosze doradźcie cos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy pomoge
sluchaj, mnie tez zostawil i tez bym chciala zeby do mnie wrocil chociaz wiem ze to sie nie stanie. Zycze Ci wiecej szczescia, jesli bycie z nim faktycznie jest szczesciem. Ja uswiadomilam sobie jedno: nic co zrobisz albo czego nie zrobisz nie sprawi ze do Ciebie wroci jesli nie bedzie chcial. A chciec moze tylko w jeden sposob: bedzie mu Cie brakowalo. Wiem, ze emocje podpowiadaja Ci co innego, ale zniknij z jego zycia jesli potrafisz. Jesli bedzie chcial Cie szukac to znajdzie. A jak nie, to nic z tym nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy pomoge
jeszcze jedno... ja powiedzialam mu jak bardzo go kocham i chce zeby wrocil a on mi zakomunikowal ze ma juz kogos innego i uklada sobie zycie. Nawet nie wiesz jak to zabolalo. Zrobilam z siebie idiotke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile ty masz lat, bo to forum dla 30+, a ty piszesz jak 15 latka... nie rozpaczaj za byle gownem, naprawde nie ma za czym, poszukaj nowego, takie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×