Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lumpiara

ratunku choroba skóry po lumpeksie !

Polecane posty

Gość lumpiara

Witam kochane dziewczyny. Ostatnio zaczęłam kupować odzież w lumpeksach, kupuję tylko rzeczy firmowe (marks and spencer albo dorothy perkins itp) ale zaczęłam sie zastanawiać czy mogę złapac przez to jakąś chorobę skóry ? mama mówi, że mogę złapać nawet egzemę czy to prawda ? Znacie jakieś przypadki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to rak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpiara
ej dziewczyny nie róbcie sobie jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciuchy powinny być prane i deZynfekowane Jedyne co mogłoby ci grozić to swierzb, grzybica lub wszy No ale zakładam ze ktos te rzeczy pierze i nie sa od bezdomnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpiara
ja je najpierw zalewam wrzątkiem żeby wyparzyć a potem piorę normalnie w proszku, a jak można odkazić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najfajniejsze sa laski ktore ida do lumpeksu, jak sie na nie spojrzy to wbijaja wzrok w ziemie;p. Coz, to cena za popieranie PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry komentarz powyżej ....Płaszcz -wypierz jak można to chemicznie i po krzyku .Ale to co nosi sie bezpośrednio na ciało -grzybice w tym tropikalne b.trudne w leczeniu (UK) . Świerzb b.popularny tak tak w paru krajach zachodniej Europy . Do tego pluskwy mogą być jaja w szmatach .Wszy już podano .Parę wirusów też tak możesz złapać .Ogólnie jak pierzesz w 60 stopniach to możesz tego w większości uniknać . Ale to co ma ne metce 30-40 stopni to się zastanów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość visavisa
ja tez duzo kupuje własnie w second handach - ostatnio tutaj ale http://www.odziezangielska.pl ale nigdy nic mi się nie przytrafiło takiego. Ubrania na pewno są dezynfekowane, więc myślę,że nie masz się czego obawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kojarzysz specyficzny zapach w lumpeksach? To zapach odkażonych ciuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie śpią w hotelach, w pościeli, w której wcześniej spało mnóstwo ludzi, nierzadko z chorobami skórnymi. Bez oporów używają tam ręczników, które oczywiście są wyprane ale przecież nie nowe, podobnie jak ubrania w lumpeksach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odzież w lumpeksach musi być zdyzenfekowana, takie są wymagania- tylko nie wiem czy robią to solidnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu pierz ubrania :) co innego buty czy bielizna, z tym bym nie ryzykowala, żeby kupować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama ma racje, możesz zlapać nawet egzemę zeza również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady! Te ubrania są prane i dezynfekowane. Oczywiście jeśli mówimy o porządnych second handach, bo do takich tylko należy chodzić. Ja zawsze wcześniej czytam recenzje, pytam znajomych i dopiero idę, żeby nie nachodzić się na marne :) http://modaland.pl/ Tutaj jest zestawienie lumpeksów, dziupla second hand szczególnie przypadła mi do gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO TO JA

W CIUCHOLADZIE MOZNA ZLAPAC PLUSKWY SWIERZB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO TO JA

PLUSKWY TO PIERONSTWO 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×