Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Pytanie o przelewy zagraniczne

Polecane posty

Gość gość

Czy może mi ktoś pomóc? Będę robiła przelew na niemiecki konto w niemieckim banku i teraz tak: mam swoje konto w alior banku dane są takie (tego konta, na które mam wysłac kase, oczywiście nie moje;-p) Bank Code: 120 400 00 (Commerzbank Berlin) Account number: 1300 30 000 IBAN: DE72 1204 0000 0130 0300 00 BIC: COBADEFFXXX co to jest IBAN i gdzie trzeba to wpisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w polu numer konta odbiorcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, tam trzeba wpisać account number a to, gdzie jest napisane IBAN, to gdzie?? a jak xle wypełnię przelew to kasa idzie w kosmos??;-(( czy po prostu nie rozpoznane dane do przelewu wykluczają jego wykonanie? Boję się stracić kasę. Ejże, to mozliwe, że bank account jest taki krótki??? zobaczcie, ja nigdy tak krótkiego nie widziałam numeru konta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauważ, że ten account number to końcówka IBAN :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czemu podzielili na dwa? czemu jest najpierw account number a potem IBAN osobno , nie rozumiem? czyli IBAN mam wkleić w miejsce, gdzie jest numer rachunku odbiorcy? K****, boje sie... czemu zwrócili uwage na ta końcówkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do przelewu potrzebny Ci jest IBAN i wpisz go gdzie trzeba czyli w polu konto odbiorcy, no i na ten kod BIC też powinno być miejsce. Pieniądze nie pójda w kosmos, jeśli masz dobry numer konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k****, nie podałabym moich danych, nie jestem głupia to są dane, na które mam wysłac kase, bo kupiłam bilet na koncert. to nie mój numer, lecz odbiorcy, jaką nie jest osoba prywatna bynajmniej, lecz sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dane sa poprawne, bo wygenerowane zostały przez sklep niemiecki w jakim kupiłam bilet czyli kopiuję to, co jest zapisane po dwukropku, tak? IBAN: i to, co dalej po dwukropku kopiuję jako numer odiorcy? BIC, tak, na to jest miejsce nawet tak nazwane. marnotrwany- jakie dwie pierwsze cyfry??powoli, weź wyjasnij, bo ja się obszczam ze strachu, tam, gdzie chodzi o kasę zawsze boję się straty lub wyzysku Sklep nazywa się Masterticket.de żadna tajemnica jesli chodzi o odbiorcę, tyle, że przelew nie jest jak zwykle, bo jednak zagraniczny nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syn marnotrwany- ale co Ty chciales sprawdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wogóle oznacza skrót IBAN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisujesz IBAN w polu konto odbiorcy, BIC w polu BIC, kwotę i ważny jest też tytuł przelewu, żeby wiedzieli od kogo i za co, tak mi się zdaje, bo inaczej nie będą wiedzieli co to za przelew, jak nie wypełnisz dobrze tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
International Bank Account Number

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
International Bank Account Number

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm...to znaczy ja tam nic poprawiać nie będę- mówili, że mam zrobić przelew wg danych, jakie mi wygenerują po złożeniu zamówienia, po prostu go skopiuję do tego formularza przelewu w moim koncie bankowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic poprawiać nie trzeba - skopiuj tylko ten numer IBAN i BIC, kwotę i tytuł przelewu, podali CI tytuł przelewu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tytuł przelewu to mój numer zamówienia (kupiłam bilet na koncert). No i dodam też imie i nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za koncert?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam konto internetowe od dawna i w ogóle, ale takie rzeczy od zawsze mnie stresowały, jezu;-p jestem lękliwa wogóle, trochę patologicznie, pewnie idiotkę z siebie przez to robię;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Admiralspalast- Vanessa Paradis;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmel22
Potrzebuję zrobić przelew zagraniczny czy ktoś z Was robił wcześniej takiego typu transfery? zależy mi na małych kosztach.. przelew ma być wysłany z UK do Polski jeżeli macie jakieś sposoby to poproszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z Easysend.pl najprościej i najwygodniej:) No i najtaniej! bo w tych wszystkich bankach to 100zł za transakcje trzeba zapłacić.. masakra. Easysend.pl zdecydowanie ma lepszą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmel22
A jak długo trzeba czekać na realizację przelewu w Easysend? dziękuje za odpowiedź kolego! bardzo mi się przydała. Zgadzam się z Tobą w bankach się nie opłaca robić takich przelewów... Chyba się skuszę na tą opcję o której piszesz Easysend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowiem
Przelew w Easysend dochodzi następnego dnia po przelewie. Daj znać jak Tobie poszło i jakie masz zdanie o takich przelewach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Chciałbym polecić stronę ze świetnymi przelewami do eu i nie tylko ! Co czwartek każdy przelew jest darmowy. Przed przelewem wiesz ile dokładnie pieniędzy otrzymasz bez żadnych ukrytych opłat ! Z mojego linku na start otrzymujesz darmowy przelew oraz jeśli wykonasz łącznie przelewy na 50£ otrzymasz bonus 10£ na swoje konto bankowe :) Polecam i zapraszam http://trgo.co/pl/r/yyY2Fa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×