Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

za duży penis? za mała pochwa?

Polecane posty

Gość gość

sprawa prezentuje się tak wymiary partnera to jakieś 14cm w obwodzie, 17cm długości, ja mam/miałam błonę dziewiczą od poczatku były problemy i klasyczny stosunek był niemożliwy, ale się nei zrażaliśmy bo wiadomo, poczatki, błona itd penis wszedł maksymalnie na 3-4cm bo później ból już bylo ciężko wytrzymać. zawsze byłam mokra, rozgrzana itd, z orgazmami od palcówki czy minetki nie mam problemu. żaden ginekolog nie mówił, że coś jest nie tak z moją budową ..... niedawno podczas pewnej intensywnej palcówki poszla krew, kilka godzin krwawiłam, zwisał jakiś różowy farfocel więc hurra, chyba pozbyłam się po 6 miesiącach (!) błony .... ale ostatnia próba znowu lipa...ból i pieczenie jak zwykle, jakieś 3cm weszły tylko, o ile wcześniej psychicznie czzułam się OK to teraz odrobinę się sfrustrowałam. .... ktoś coś poradzi? lubrykanty,jakiekolwiek, nasilają pieczenie, więc raczej dbamy bym naturalnie była bardzo mokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A byłaś kiedykolwiek u ginekologa, żeby sprawdzić czy jest wszystko ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"żaden ginekolog nie mówił, że coś jest nie tak z moją budową" to zdanie delikatnie sugeruje, że nawet u kilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś drobną kobietą, to faktycznie może być dla Ciebie zbyt duży, moja była była bardzo drobna i też było bardzo ciasno, na szczęście nie sprawiało jej to bólu. Z czasem powinno być lepiej, ale niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×