Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta po 30tce

Ilu jest jeszcze facetow

Polecane posty

Gość nieładny język
to forum publiczne - a publicznie nie na wszystko odpowiem. Także kobiety po 30 często mają mentalność nastolatek....i wygląda do nieco infantylnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
spokojnie az tak osobistych pytań nie zadaje:) co raz lepsza masz opinie o kobietach 30 + mam nadzieję, że to nie dlatego umieściłeś mnie w podanym wczesniej przedziale wiekowym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
spokojnie az tak osobistych pytań nie zadaje:) co raz lepsza masz opinie o kobietach 30 + mam nadzieję, że to nie dlatego umieściłeś mnie w podanym wczesniej przedziale wiekowym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
mamy jakieś już doświadczenia życiowe i mamy o czym wspólnie rozmawiać. To jedno a drugie, że dla mnie osobiście kobiety po 30 są znacznie bardziej atrakcyjne i fizycznie a szczególnie psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
no teraz po tak miłej odpowiedzi moge iść sapć :D miło, że wspominasz też o psychice nie tylko o wyglądzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
dobranoc:) miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
🖐️ dzień dobry w niedzielny poranek - pozdrawiam serdecznie i życzę udanej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
Witam słonecznie widzę że wczoraj tu gorąca atmosfera była :) to ja 30 - mam nadzieję że katarek już mniejszy, nieładny - a cóż to za zmiana :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
witam wszystkich:-) zalotka jest lepiej ale pociagajaca jescze chwilke bede;-) jak tam wczorajszy wieczor udany? Tak jak widzisz mi towarzystwa dotrzymal nieladny:-)nieladny - dzis chyba masz wolne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
to ja 30- faktycznie bardzo towarzyski wieczór choć bez szaleństw :) dobrze że nie byłaś sama.....jednak co facet to facet nawet wirtualniy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
zalotka - fajnie, ze wieczór sie udał:) nieładny plusa za wczorajszy wieczór złapał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
Hahaha plus do plusa i kto wie może się jeszcze okaże że nieładny będzie atrakcyjnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
kto wie, kto wie laska już tu wczoraj sidła zastawiała;) nieładny potwierdził, że mężczyźni ładniej się starzeją i zainteresowanie jego osoba wraz z wiekiem wzrasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
Może i ładniej się starzeją ale od tego powodzenia z wiekiem im się w głowie przewraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
najgorszy okres to chyba kryzys wieku średniego;)ale może nie każdy przechodzi...przynajmniej mam taką nadzieję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
Grunt to wiara w ludzi choć wiara w faceta hm... czy im można wierzyć? Na to pytani to niech już jakiś facet odpowie :) ja tym czasem uciekam. Może jeszcze wieczorem zajrze co słychać. Miłego dnia -to ja 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
"Grunt to wiara w ludzi choć wiara w faceta hm... czy im można wierzyć? " Równie dobrze to pytanie można odwrócić ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
obawiam sie ze w tym temacie "komu mozna wierzyc" jest remis...niestety kobiety co raz bardziej dprownuja mezczyznom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
chyba nie ma sensu drążyć, która płeć jest jaka - prawda taka, że obie siebie potrzebują. Dziś gość to ja 30 znikam - pojawię się pewno wieczorem. Miłego dnia ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
"Boże, spraw, by nam się chciało, tak , jak nam się nie chce..." A.A Milne :D ...jak wam minęła niedziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
witam :) ja po 30- to że kobiecie nie można wierzyć to już ludzie pierwotni wiedzieli :) a facet no cóż kiedyś byli dżentelmeni i nawet jak kłamali to z klasą a dziś....hm....pyszałki, którym wydaje się że są lepsi i że im się należy. Nieładny - pewnie zaraz powiesz że uogólniam, ale tak jest....a my kobiety wkońcu zaczynamy myśleć o sobie i dlatego zachowujemy się tak jak wy :) uwielbiam facetów i cieszę się że są, tyle że czasami brak im jaj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
Niedziela baaaardzo leniwa jak to powinno być w niedziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
..a u mnie pracowicie, musiałam nadgonic z dokumentami:( zalotka- z tym barakiem jaj to się zgadzam, piwo dla ciebie:) Jeśli mogę zapytac jak tam u ciebe z podjęciem decyzji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
decyzja podjęta, nowe życie czas start, i dobrze mi z tym :) może stąd moje uszczypliwości dot. Panów ale czasami trzeba dać im mocnego kopa by zaczęli dostrzegać coś więcej niż czubek własnego nosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
ciesze się, że dajesz radę.Za chwilę i uszczypliwości minął;) Decyzje nie zawsze łatwo podjąć ale niesamowite jest to jak dobrze później się czujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
prawda jest też taka że do pewnych decyzji człowiek dojrzewai że nie warto podejmować ich pod wpływam złych emocji.....czy zrobilo się dobrze, tego nie dowiemy się gdy nie zaryzykujemy a żałować nie warto, czasu żalem nie cofniemy. Trzeba żyć dalej tak by unikać takich sytuacji i cieszyć się z nowych rzeczy a nie rozpamiętywać przeszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
to prawda emocje zazwyczaj bywają złym doradcą...co prawda dużo czasu nie minęło... ale mogę pokusić się o stwierdzenie jestem szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
właśnie o to chodzi, żeby mimo wszystko starać się być szczęśliwym. Jestem optymistką i wiem że może być już tylko lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×