Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

uczę się orgazmu

Polecane posty

Gość gość

przez dotykanie lechtaczki i wreszcie dzisiaj były jakieś efekty. Pierwszy raz. Ale nie wiem jeszcze czy to to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uFFFFF_28lat
chętnie bym wylizał co trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udało się uzyskać uczucie takiej mega wrażliwości, łechtaczka powiększyla się i chwilami tak odplywałam aż do uczucia takiego jakby bólu, przyjemnego ale też trochę chwilami nieznośnego, że musialam na chwile przerwac. Potem od nowa i moja łechtaczka była tak bardzo wrażliwa, że już laskotanie delikatne ją pobudzało. Myślę, że jeszcze to nie był szczyt, że skurczy nie dostalam, ale nie wiem, może takie kilku sekundowe hmm Pocwicze jeszcze jutro :D Faceta mam ale nie wychodzi mi z nim, przyzwyczailam sie ze skupiam sie na nim ale czas zmienic to :) Naucze sie a potem mu pokaze co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uFFFFF_28lat
podnieciłem się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję :D Przyda się, bo nigdy nie miałam jeszcze a też chcę zaznać rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kwestia poznawania siebie, u każdej kobiety to indywidualna sprawa - tempa, ułożenia ciała. Ja dochodzę tylko jak leżę na plecach i mam mocno naprężone mięśnie nóg (dziwne to, ale inaczej się tak nie pobudzę). Więc musisz znależć swoją drogę. U mnie orgazm to maksymalna kumulacja napięcia, która prowadzi do strasznie przyjemnego uczucia podczas którego moje ciało robi się sztywme i mam mroczki przed oczami a później opadam rozluźniona jak szmaciana lalka. Nie jestem w stanie dotykać łechtaczki chwile po, bo jestem tak wrazliwa. Wiekszosc partnerów, w ogole nie mialo pojecia jak w ten sposob sprawiac mi przyjemnosc i czesto bardziej wiazalo sie to z nieprzyjemnym podraznieniem stref lechtaczki bo np trafiali raczej an cewke moczowa ktora zgodnie z niemiertelnym poradnikiem mezczyzn trzeba sie zajac ok 10 min. Rada na życie? Jak jestes z facetem na którym ci zalezy pokaz mu w seksowny sposob jak cie piescic. Jezeli jest troche rozgarniety i mu zalezy podkreci sie gra "podazaj za moimi wskazowkami" i moze sie nauczy (nie wymagaj tez zeby od razu robil to tak jak ty, bo to wyzsza szkola jazdy, ale milo jak bedzie sie przynajmniej staral). Ja zaczelam unikac gry wstepnej bo balam sie ze uraze partnera kwestionowaniem jego talentu w łozku, a skazywanie się na nieudalne slinienie mnie czy gmeranie po omacku palcem było tak beznadziejnie ze tracilam dalszy zapal. Po 30 dopiero nadrabiam dobrym seksem :-) lepiej pozno niz wcale :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za rady. No właśnie o to mi chodzi. Tak samo mam z facetem i zawsze myślałam, że jestem oziębła, a dzisiaj w wieku 26 lat :D Poczułam na własnej skórze, że tak nie jest. Też najprzyjemniej było gdy leżałam na plecach, nogi w rozkroku, uda zaciskałam i unosiłam się do góry. Jednak myślę, że jeszcze przede mną orgazm. Trochę tak ten ból, albo napięcie raczej, nie wiem jak to nazwać, dotąd nieznane, zaskakujące uczucie ale też trochę męczące. Chyba trzeba to wytrzymać, nie przestawać aż do skutku. jutro znow próbuję :D Teraz wciąż jestem tam bardzo wrażliwa, jak chodzę i ocieram udami o krocze, to nadal czuję to mrowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z kolei mam tylko lechtaczkowy, nigdy nie mialam od samego stosunku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jakies rady jak osiagnac orgazm dopochwowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musiałabym odesłać Cię do mojego exa,pierwszy raz w życiu miałam taką jazdę :D,piękne przeżycie po prostu testujcie różne pozycje ze swoim partnerem i szukajcieee,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze ktoras poda maila latwie bedzie pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj namiary do twojego ex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małyalewariat
bardzo dobrze z tą nauką, gdyż kobieta zaskakuje z orgazmem dopiero po 50-ciu zbliżeniach. Przyśpieszyć efekt treningu możesz dildem wielkośc***enisa Twojego mężczyzny. By uchronić śluzówkę pochwy i łechtaczki przed uszkodzeniem zastosuj lubrykant KY. Masturbuj się z czuciem i dużą wyobraźnią, że dosiada Cię Adonis. Efektem orgazmu będą rytmiczne skurcze pochwy i lubricaktio, co sumie jest bardzo przyjemne i zwie się orgazmem.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uFFFFF_28lat
Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać A ja już rosnę 28. wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ukochany kwiat Raz w łóżku leżę już rozebrana, on chwycił mocno za me kolana I szepnął w ucho ach kocham Cię, i tak zasnęłam w jego objęciach , a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło dziewięć miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ex jak będzie chciał to sam się odezwie,bo bywa tu choć nie wiem jak tam z tym u niego,bo już deko starszy facet z niego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka :) Dzisiaj próbowałam już, ale słabo się podnieciłam. Faceci mają łatwiej, zobaczą kawałek d**y i gotowe. Jak się nakręcić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trenuj mięśnie kegla czy jaos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CosmoDziecinka
ucz się ucz, wiedza to potęgi klucz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest chetna do nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chetnie naucze jakas kobiete lub dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest moze chetna do nauki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 40 lat I duze doswiadczenie a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzę Ci jak opanujesz juz orgazm lechtaczkowy, skup sie na uzyskaniu orgazmu tylko dzieki stymulacji pochwy za pomoca sztucznego członka bez wibracji o rozmiarach takich jak penis twojego faceta, to spowoduje ze bedziecie mieli naprawde udany sex. Orgazm uzyskiwany tylkodzieki stymulacji pochwy jest duzo trudniejszy ale bardziej Ci sie przyda podczas wspolzycia z facetem niz ten lechtaczkowy. Sztuczny penis musi byc bez wibracji bo przeciez Twoj facet nie jest pozniej wstanie odtworzyc tych wibracji, ale wszystko po koleji i spokojnie przeciez nigdzie Ci sie nie spieszy:-) Miłych i podniecajacych zabaw:-) A zfacetem umow sie ze wchodzi penisem w ciebie dopiero wtedy jak wczesniej doprowadzi cie stymulacja oralna do orgazmu bo inaczej zniechecisz sie do sexu z nim i masturbacja bedzie dla ciebie duzoo atrakcyjniejsza inz sex z nim, zeby mu troche podpowiedziedziec poglaadajcie masaz erotyczny na stronie massageroom ale jest płatna , bezpłatne filmy z tej strony sa na redhtube po wpisaniu w wyszukiwarke hasla massageroom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jestes kobieta czy mezczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet i dlatego Ci to radze bo zaden facet na dłuzej z toba nie zostanie jesli nie bedzie mial swiadomosci ze jest dla ciebie cudownym kochankiem ktory bez trudu doprowadzic do roznych orgazmow nawet jak w pelni bedziesz go zaspokajala, bo dla faceta przynajmniej 50% przyjemnosci sexu to widok orgazmu na twarzy kobieta i swiadomosc ze to my do tego doprowadzilismy. Jesli nie znajdzie tego u Ciebie pojdzie poszukac do innej przy ktorej bedzie sie czuła jak casanowa, taj juz mamy my faceci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klmnoprst
ja tez 23 lata, od pol roku dopiero poznaje swoje cialo z moim chlopakiem, to moj 1. zwiazek, a wczesniej sie tez nie masturbowalam. Kiedy moj chlopak piesci moją łechtaczkę to w pewnym momencie robi mi sie tak przyjemnie, ciepełko, idzie fala.... i koniec, przechodzi :( wczoraj pierwszy raz probowalam sama pod prysznicem, doszlam do 4 fali, ale to na pewno nie orgazm. JAK SIE TEGO NAUCZYC??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze podasz maila to ci pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×