Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Normalne czy nie?!

Polecane posty

Gość gość

Siema Kochane.Mam już 18 lat...I ciągle ten sam problem.PANICZNIE wstydzę się rozmawiać z ludźmi przez telefon! Nie wiem czemu...Po prostu od kiedy pamiętam to zawsze tak miałam! twarzą w twarz wszystko jest OK.ale kiedy mam dzwonić do kogoś przez telefon to od razu zaczyna mi mocniej bić serce! nie ważne czy znam osobę czy nie! albo z jakiego jest kraju...To nie jest żadna bariera językowa.Po prostu nie wiem ile razy wybierałam do kogoś numer,słyszałam sygnał w słuchawce i...Kiedy ktoś odbiera..Rozłączam się! nie wiem co powiedzieć.Wiem że przecież ta osoba mnie nie widzi ale słychać te emocje! i w dodatku...zmienia mi się głos... to jest mój największy problem! ludzie uważają mnie przez to za dziwadło! mam też kilku znajomych w internecie i za każdym razem kiedy ktoś chce pogadać to odrzucam połączenie! Mój chłopak ma urodziny za tydzień.Mieszka w innym mieście...chciałabym zrobić mu niespodziankę ale znowu mam to samo uczucie! w dodatku boję się że on zadzwoni żeby usłyszeć mój głos i już myślę o wyłączeniu telefonu! to jest po prostu koszmar! na fonie rozmawiam tylko z rodzicami i na tym koniec! mieliście tak samo? czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×