Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

za bardzo kochałam

Polecane posty

Gość gość

Obudziłam się, chyba ładna pogoda na zewnątrz - nie wiem, u mnie w domu ciemno, wszystkie rolety opuszczone, nie mam sily wstac z łóżka. Musze zebrać się do pracy, tylko to jeszcze mnie mobilizuje do życia. Kilka dni temu rzucił mnie mój partner bo jak powiedział, byłam za dobra, bardzo go kochałam a jemu już sie nie chce. Było idealnie, cudownie, mieszkaliśmy razem, tworzyliśmy fantastyczną pare. Dzień wcześniej mówił jak bardzo mnie kocha, chce ze mną całe życie spędzić a na drugi dzień wyrzucił mnie na śmietnik. Może ktoś mi pomoże zrozumieć??? Bo ja chyba za głupia jestem aby zrozumieć o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znudziłaś się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze wroci :) tylko ty sie czasem do niego niee oddzywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelner z Rewala
milosc to czasami kop w d**e pamietaj o tym 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, ze wróci ale ja już go nie będę chciała. Za bardzo mnie podeptał. 3 dni wcześniej słyszałam, ze jestem cudowna, czy obiecam mu, że za rok tez razem zjemy śniadanie, że myśli o ślubie ze mną, że jest dumny, że jestem jego kobietą. A później słyszę: wyjdz i nie wracaj, mi juz nie zależy, mi sie nie chce juz starac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile macie lat? Wiem co czujesz, to straszne jak szczęście może się w jednej chwili skończyć. Dlatego trzeba ufać tylko sobie, a facetów traktować jak dodatek do życia. Wtedy nie cierpisz, gdy cię jakiś porzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debil;/ nie martw sie, będzie prosił o szansę.przerabiałam to- ale szans nie dawałam już. trzeba być dojrzałym, co to za tekst: "mnie się już nie chce"- dojrzały człowiek tak nie mówi;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 37, on 41 ale jakie to znaczenie ma? Mogłoby sie wydawac dorosły facet, wie czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak z ciekawości pytałam. Rzeczywiście nie ma co osądzać dojrzałości ludzi po ich wieku, bo czasem 20latek jest mądrzejszy i dojrzalszy od 40latka, niestety. Bardzo Ci współczuję, ale weź się w garść, nie jesteś już małą dziewczynką, tylko dorosłą kobietą, która już pewnie wiele niepowodzeń w życiu przeżyła, więc nie powinna już tak rozpaczać. Co cię nie zabije to cię wzmocni, pamietaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jakim konkretnie portalu randkowym go poznałaś? na edarling, fotce? bo pisałaś wcześniej, że nie na sympatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlanie dzisiaj o tym rozmawiałam ze znajomym, że mnie każde niepowodzenie zamiast wzmocnić - zabija coraz bardziej. Rzucił mnie w momencie, gdy nasz związek był w najfajniejszym momencie, kiedy kochałam go już tak mądrze, ufałam mu i byłam pewna przyszłości. Ot po prostu on potrzebuje ciągle nowych wyzwań i fajerwerków w majtkach a ja stabilizacji i fajnego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są kobiety co mają notorycznie pecha do facetów, ja też tak mam, nic się chyba z tym nie da zrobić. Nigdy nie ufaj facetom, teraz już wiesz jacy oni są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla jednego jestem zołza, dla drugiego za dobra...... ehhh e d... sie przewraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie ma fajnych, wolnych facetów ok 40-stki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to oszust. albo sie kogos kocha albo jest sie zwyczajnie nieszczerym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Dzień wcześniej mówił jak bardzo mnie kocha, chce ze mną całe życie spędzić a na drugi dzień wyrzucił mnie na śmietnik. xxx Według mnie nie kochał, może mu się tylko tak wydawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w najlepszym wypadku mu sie zdawalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny dzień bez niego...... mówią, że czas leczy rany - bzdury!!! Jest coraz gorzej. Rano szok i rozpacz kiedy sie budzę a jego nie ma obok :( I cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w innym temacie pisalas, ze koles byl nic specjalnego, niski i gruby, wiec za kim tesknisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłaś kiedyś naprawdę zakochana? Planowałaś przyszłość? Spotkałaś kiedyś w życiu człowieka, z którym rozumiałaś się w pół słowa? Tak? Wiec co to za pytanie? Jestem nadal; zakochana. I nie pzrestaje sie kochać z dnia na dzień. Przynajmniej nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×