Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sklep internetowy z firankami

Polecane posty

Gość gość

Witam, czy znacie jakieś sklepy internetowe z ładnymi i niedrogimi! firankami? Chce kupić coś do pokoju syna i do salonu, ale u mnie w miejscowości ciężko coś fajnego znaleźć, a jak już coś znajdę, to niestety ceny przerażają... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofiii W
Witaj w klubie :) U mnie w miejscowości jest całkiem podobnie. Ceny są przerażająco wysokie. Porażka normalnie szok.... najgorzej jak ja mieszkam na małej wsi i na ryneczku trzeba zapłacić za chińską firankę majątek i za taką samą cenę nie raz można kupić markowe firanki. Dlatego też przestałam już kupować u mnie w miejscowości i w miejscowościach pobliskich. Teraz jak coś chcemy kupić to siadamy z córką przy komputerze i wybieramy. Ona zamawia (bo ja to nie umiem jeszcze tego robić). Ostatnio zamawiałyśmy firanki ze strony www.firankihurt.pl bardzo tanie były dlatego się skusiłyśmy. Mają bardzo duży wybór firan, akcesoriów do firan, dodatków do firan, kolorowe woale, gipiury i inne. Na pewno coś znajdziesz dla siebie, możesz śmiało zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli chodzi o firanki to dla mnie kasandra.com.pl jest sklepem numer jeden. Jestem im wierna od kilku już lat. Kupionych kilka kompletów firanek i zawsze super i do przodu. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka

Ja polecam Centrum Firan, ogromny wybór firanek i zasłon za niewielkie pieniądze. Dodatkowo szycie na miarę co może być dla niektórych dużym ułatwieniem. Ja sama zamawiam tam już od lat i nigdy się nie zawiodłam, dlatego mogę szczerze polecić ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×