Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sklep internetowy z firankami

Polecane posty

Gość gość

Znalazłam sklep internetowy z bardzo tanimi firankami www.firankihurt.pl . Czy ktoś zamawiał firanki u nich na stronie? Podobają mi się makarony, jednak trochę się boję zamawiać, bo nie znalazłam za dużo opinii na temat tego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofiii W
Witaj gościu :) Tak zdarzyło mi się zamawiać iranki na tej samej stronie www.firankihurt.pl. Tyle, że ja nie zamawiałam firan tylko akcesoria do firan i dodatki do firan. Podejrzewam, że przy zamówieniu firan będzie podobnie. Transakcja przebiegła szybko i bezproblemowo. Nie mogę powiedzieć Ci nic złego na ten temat, mogę jedynie polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Firanki wysokiej jakości kupisz w sklepie internetowym kasandra.com.pl. Kupowałam tam firanki do całego domu i szczerze mówiąc jestem zadowolona. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że warto u nich kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Ja osobiście polecam Centrum Firan ze Strzyżowa, którzy posiadają ogromny wybór firanek i zasłon, w dodatku z szyciem na miarę. Jest to duże udogodnienie i mi osobiście bardzo się podoba. Ponadto można u nich zamówić gotowe pomysły na prezent. Fajna sprawa i polecam odwiedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×