Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak pozbyć się zbędnych kg?

Polecane posty

Gość gość

witam, mam pytanie czy zna ktoś jakiś sposób diete czy ćwiczenia by zrzucić pare kg ,waże 67kg przy wzroście 163cm, największą zmorą są moje nogi, brzuch, uda, a od pośladków w dól celulitis:( pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakich produktów nie jeść o podobne rady mi chodzi, takie które naprawdę się sprawdzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę bardzo, tu masz wszystko, na początku o ćwiczeniach, pod koniec o diecie: www.sfd.pl/Odchudzanie_%C5%81opatologicznie,_czyli_odpowiedzi_na_najcz%C4%99%C5%9Bciej__zadawane_przez_kobiety-t585708.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Wiola_
Może spróbujesz poszukać w pomocy Akademii Promocji Zdrowia & Formy? Ja jakiś trzy miesiące temu zgłosiłam się i muszę powiedzieć, że są już pierwsze wymierne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pasztet ja mam tyle przy 172 i sadło mi wisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrowe nawyki żywieniowe. Polecam bieganie , przysiady. Najlepiej pobawić się w berka z dzieciakami nic nie poczujesz a swobodnij schudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluejasmine
Cwiczymy dziewczyny i to regularnie wiosna za pasem ,zleci nie wiadomo kiedy. Ja doginam od Stycznia waga spadła 5 kg, dodałam sobie suplement w postaci zielonej kawy max i jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od tygodnia biegam na powietrzu, i tak do wiosny to cos tam zawsze spadnie ale bez cinienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lennka4
Wiadomo podstawowa rzecz to trening i dieta a na celulit to pomogą masaże tak ok 8-10 trzeba wybrać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośkaaa
Oj tak masaże super sprawa ale u mnie kiepsko z kasą a taki masaż to zapewne ok 100 zł, ja muszę pozbyć sie kilogramów już chodzę na fitness ale waga stoi. Nie wiem czy nie kupić sobie jakiegoś suplementu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darianna22
Zośkaa może zobacz sobie zieloną kawę max . Ja od kilku tygodni dodaje ją do swojej diet i chudnę ok 3kg. Trenuje na siłowni 3 razy w tygodniu a ostatni posiłek mam o 18, potem tylko woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnaolka
Dziewczyny !!! Ćwiczymy regularnie odstawiamy śmieciowe jedzenie a waga sama spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj u mnie to słabo to idzie waga mało spada. Tak polecacie tą kawę może się pokusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba ćwiczyć i nie zajadać nie wiadomo ile, najlepiej gotowane , dużo warzyw i owoców, i zachować regularność w działaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikkoral
Dziewczyny ćwiczymy i nie opychamy się dziś pączkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaolak
Oj tak dziś te pączki , ja chyba zjem jednego , potem idę na trening to na bank zrzuce, ostatnio dodaje sobie do diety zieloną kawe max, która świetnie spala tkankę tłuszczowa co widac po wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chudnę, chudnę, chudnę - jestem prze szczęśliwa że w końcu ruszyło - do tej pory miałam problem z zrzuceniem choćby 1 kg, po włączeniu do mojej aktywności i diety super suplementu figurena nagle zaczeły pojawiać się efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ćwiczymy regularnie same kg, nie poleca w dół.dieta nasz to podstawa, zero słodyczy i pustych kalorii, warzywa , owoce, ryby, ja do mojej diety dodaje również zieloną kawę max,- mam energie i waga spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSola
Schudłam dzięki tabletką Foreverslim.Dzięki nim moja dieta przebiegła bez żadnych przykrych niespodzianek.Tygodniowy spadek wagi w moim przypadku to 1,5 kg.W sumie schudłam sporo ważne jest to że nie ma efektu jo-jo a ja mogę cały czas cieszyć się z mojej nowej figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jem słodycze (mało ale niemal codziennie), jem codziennie chleb, często makarony itp, piję piwo, wino - biegam , pływam chodzę na aerobik i chudnę :) i jestem po 30stce i mam dziecko kilkuletnie, pracuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo lepszym rozwiązaniem jest suplement diety slimcea. Nie stosowałam ale stosowała go moja siostra. Była bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę na silownie , biegam czasami w weekendy , odstawiłam słodycze i nie mam problemów z nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florenttyna
Ja do mojej diety dodaje zieloną kawę max , chodzę w miarę regularnie na fitness i mogę powiedzieć , że od stycznia straciłam 4 kg. Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regularne treningi wiadomo ale u mnie to jakoś kiepsko idzie , a w suplementy nie wchodzę, Może coś z dietą nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula666
ja polecam wyciąg z afrykańskiego mango. Sama stosowałam, jeszcze niecały rok temu ważyłam 86kg, przy wzroście 167cm. Teraz moja waga waha się w okolicach 60kg. Wreszcie mogę nosić normalne ciuchy i nie wstydzić się sama siebie!! Polecam wszystkim: http://nplink.net/b1hP9Zye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja akurat nie żałuję zakupu Foreverslimu.Nie będę ściemniać żę było to łatwe i przyjemne bo nie było włożyłam w to sporo pracy dieta ćwiczenia dwa razy dziennie.Również mogę udowodnić swoja rację mam zdcjęcia ze ślubu siostry na trzy tygodnie przed rozpoczęciem kuracji a aktualne zdjęcie nie jest problemem zrobić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wytrwałych są ćwiczenia na brzuch. Ćwiczenie 1. Połóż się na plecach i ugnij kolana. Złącz stopy i mocno oprzyj je o ziemię. Załóż ręce na kark i rób niepełne brzuszki, przyciskając tułów do podłoża podnoś ramiona. Ćwiczenie 2. Pozycja wyjściowa do ćwiczenia jest analogiczna, jak powyżej. Unosząc ramiona, oderwij zgięte w kolanach nogi. Powracając do pozycji wyjściowej opuść nogi tuż nad podłogę, ale nie dotykając jej. Ćwiczenie 3. Usiądź na podłodze. Podeprzyj się z tyłu na ugiętych rękach. Unieś do góry nogi ugięte w kolanach, wyprostuj je, ponownie ugnij i opuść na podłogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj sobie, jakie korzyści możesz odnieść z jeżdżenia na rowerze, następnie poczytaj sobie o tym, który rower najlepiej wybrać (http://www.bikesalon.pl/rowery), następnie kup, wskakuj, jedź i ciesz się chudzizną. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rarytasek
jak pozbyć się zbędnych kg? Ćwiczyć! A nie siedzieć przed kompem i pieprzyć farmazony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczenia, ćwiczeniami, ale np. rozstępów nie usuniesz za pomocą ćwiczeń, na takie dolegliwości najlepsze są zabiegi kosmetyczne, których jest naprawdę sporo (lista przykładowych http://www.arsestetica.pl/zabiegi/twoj-problem/cialo/rozstepy/). Opcji jest dużo, wiadomo,że trzeba ćwiczyć i trzymac dietę, ale czasem trzeba też pomóc losowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×