Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weeeronika abcde

pismo do przedszkola

Polecane posty

Gość weeeronika abcde

jak napisac krotkie pismo do przedszkola zeby ojciec nie mogl odbierac dziecka z przedszkola, chodzi mi o jedno dwa konkretne zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaz papier ze ojciec ma ograniczone prawa, dlaczego ojciec nie moze odbierac dziecka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz takich możliwości ,tylko wyrok sadu zakazujący kontaktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz tak: "Jako właścicielka Jasia kategorycznie zabraniam wydawania w/w rzeczy temu kto go wystrugał pod rygorem konieczności wystrugania nowego. Pod spodem odcisk waginy" Panie przedszkolanki powinny się przestraszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Napisz tak: "Jako właścicielka Jasia kategorycznie zabraniam wydawania w/w rzeczy temu kto go wystrugał pod rygorem konieczności wystrugania nowego. Pod spodem odcisk waginy" Panie przedszkolanki powinny się przestraszyć." Dokładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sponiewierany ojciec
ręce się same załamują przez takie "kochające matki". wszystkie "właścicielki" same powinny mieć ograniczone prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam że nie znacie sytuacji a oceniacie.Ja miałam takie pismo złożone tylko dlatego że tatuś mojego syna potrafił pójść do przedszkola odebrać młodego nie dając znać,nie mówiąc dokąd dzieciaka zabiera. A wystarczyło gdyby powiedział dzisiaj chce zabrać młodego do babci więc go odbiorę i git.Raz tak zrobił drugi raz mu się nie udało,a że miał prawa ograniczone to nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.04.30 jebłem :) :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betflingtenons1986akimj
ręce się same załamują przez takie "kochające matki". wszystkie "właścicielki" same powinny mieć ograniczone prawa Jasne http://ph0.to/g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×