Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hubert po 30

Szczupłe

Polecane posty

Gość Hubert po 30

Mamy po 30 lat,jesteśmy parą od 1 liceum,różne uczelnie ale zawsze razem,ślub po obronie,wspólne mieszkanie,praca, dziecko,idylla,ale... Żona zawsze miała i ma kobiece kształty,nie szczupła ale też nie powiedziałabym,że przy kości,ogólnie przyjemne,ale... Zmieniłem pracę i wokół mnie same kobiety.Pracuję w zespole z pięcioma fajnymi laskami,w wieku zbliżonym do mojego, cztery mężatki,jedna panna,wszystkie urodziwe, długonogie i szczupłe,wszystkie mnie kokietują,byłoby ok, ale... Ten typ kobiety coraz bardziej mi się podoba,szczupłe, wąskie w biodrach,z pięknie zaokrąglonymi pupciami. Zapewne nie miałbym trudności nawiązać bliższe kontakty z którąś z nich,ale... Której dać się poderwać? Jak to by było w łóżku z inną kobietą,skoro do tej pory robiłem to tylko z żoną? Jakie to uczucie kogoś zdradzać? Jakie wrażenia są z seksu ze szczupłą kobietą w porównaniu z taką mniej szczupłą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilem sobie 2 dziewczynki obie byly szczuple ale tylko jedna byla niewolnica 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopie,nie miej skrupułów.Masz jak w niebie,laski wokół,tylko korzystać. Ruuuuuuuchaj wszystkie po kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dziewczyną ale gdybym dowiedziala sie o zdradzie meza to bym z domu wygonila. Ja nie lubie zdrade. Dam rade tobie. Jesli sie ozeniles to byc przy niej. A po pros swoją zone by stosowala diete ewy chodakowskiej schudnie. Jesli ja kochasz zostaw inne i pozostan przy zonie. Ona cie potrzebuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba było szczuplaki posuwać na studiach przed ślubem. A skoro chodzi ci to po głowie to raczej nie wagę żony chodzi. Kręci cię spróbowanie jak może być z inną atrakcyjną laską w łóżku - więc pewno się skusisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś z żoną, związałeś się z nią to bądź odpowiedzialny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj tych obłudników,zazdroszczą ci . Spróbuj z jedną z nich,najlepiej wytypuj jedną z mężatek a jak będzie ok,to inne same zaciągną cię do łóżka. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię panie o rubensowskich kształtach,chudzielce mnie nie rajcują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie spokój z chudzielcami! kiedyś takiej chudej i długiej waliłem minetkę i jak krzyknąłem to na echo trzy dni czekałem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko szczupłe i zgrabne kobietki nadają się do bzykania, obwisłe wory i rozwory,torby i tłuste maciory wywołują odruchy wymiotne. Jak masz chłopie okazję to rżnij je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×