Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SIM_PLE

Aranżacja Kuchni, gadżety

Polecane posty

Gość Paweł Wolicki

Nowoczesność to nie tylko wygląd, ale też wygoda i praktyczność w codziennym użytkowaniu.

https://www.instagram.com/decoroom_eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina k

A to prawda, ale wygląd też jest bardzo ważny, do tego dodam, że warto kupować rzeczy, które są także dobre jakościowo. Mogę podpowiedzieć Wam, że na superwnetrze.pl jest teraz ogromna promocja na asortyment blomus i zack, a to dwie znakomite marki i ich rzeczy można śmiało kupować. Ja skorzystałam już z okazji i kupiłąm kilka nowych rzeczy do kuchni a także do łzienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamaratamaris

Ja między szafkami oraz koło kuchenki i lodówki mam płytki klinkierowe. Mąż kupił i ułożył King Klinker. Bardzo mi sie podoba takie rozwiązanie. Materiał jest ładny i super z typowo kobiecego punktu widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza w

@karolina k ja również wiem, że w supernetrze.pl jest ta wielka promocja i również z niej już skorzystałam. Powiem, że sporo rzeczy nawet kupiłam i sporo udało mi się zaoszczędzić. Podpowiem, że teraz jest jeszcze kolejna promocja na deski do prasowania brabanita, są naprawde dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naikko

Popieram stosowanie właśnie takich materiałów. W kuchni szczególnie dają sobie radę, a na pewno wtedy, gdy w domu są też dzieci. Akurat przeglądam ofertę King Klinker i widzę, że mają rózne kolekcje. To też plus, bo każdy może wybrać coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereni

A jakie macie piekarniki? Takie na wyższym słupku czy tradycyjnie pod płytą grzewczą? Ja mam na wyższym słupku electrolux Surround Cook i jestem z niego mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ananasowa

ja mam piekarnik od Electroluxa CombiQuick, jest w wersji kompaktowej co bardzo mi pasuje, a piecze swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Moim patentem będzie przerzucenie się na środki do czyszczenia na bazie naturalnej teraz z przyjemnością sprząta nawet moja córka, zero alergii,suchych rąk czy swędzącej skóry i wszystko doczyszczone bez wysiłku i przy okazji mam piękny zapach w domu. Maja tak wiele sastosowan ze moglan nimi zastapic wiele produktow. Jednym z produktow podlewam nawet kwiatki zeby odroslyoszczedzam czas, pieniadze i miejsce w szafce

2. Do prania dodaje kilka kropelek olejku eterycznego do odkażenia ale i ładnego zapachu, Moim ulubionym jest olejek lawendowy

Polecam zajrzeć sobie również na stronę:

https://sklep.klingspor.pl/content/52-tarcze-diamentowe-z-linii-special

Znajdziecie tutaj wiele porad typowo budowlanych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×