Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co zrobiliście dla siebie, by łatwiej znaleźć pracę?

Polecane posty

Gość gość

Co zrobiliście dla siebie, by łatwiej znaleźć pracę? Szlifowaliście języki? Uczestniczyliście w kursach? Czekam na Wasze opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam kurs pierwszej pomocy (dostałam certyfikat więc mogłam to wpisać w cv), kurs szybkiego pisania na klawiaturze komputerowej oraz obsługi excela. Z tymi kursami dostałam pracę jako sekretarka jednego z oddziałów szpitalnych. Później zrobiłam kurs prowadzenia dokumentacji medycznej proponowany przez dyrekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po studiach kosmetycznych nie wiedziałam co ze sobą zrobić. W końcu razem z koleżanką wzięłyśmy udział w kursie masażu bańką chińską i masażu gorącymi kamieniami w Bartmaju. Poszłam także na kurs języka niemieckiego. Pracę w salonie kosmetycznym znalazłam potem bez większych problemów. Obecnie planuję założyć swój własny salon. Także język, kursy i doświadczenie to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glamka23
tez działam w kosmetyce ;) u mnie do do podszlifowanie głównie poszły języki i załapałam się na kilka fajnych szkoleń takich jak np tutaj - http://pimik.pl Nie dość że w CV ładnie się prezentuje to jeszcze ma się poczucie,że umie się więcej :) Fajna sprawa, myślę,że wszelkiej postaci kursy zawsze są pomocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meblowamotyczka
ja myślę,że lepiej jednak pójść w stosunkowo młodsze zawody, wydaje mi się,że większe zapotrzebowanie na nie jest na rynku, jesli chodzi o szkolenia jest większy wybór - http://www.akademia.ewaromanow.pl ja ostatnio nad czyms takim się zastanawiam, słyszałam że dobrze prowadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×