Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

podstawka zamiast fotelika gdzie kupić

Polecane posty

Gość gość

Witam! Zamierzam przesadzić mojego syncia z fotelika samochodowego na samą podstawkę. Tylko gdzie kupić? Może widziałyście gdzieś obecnie w promocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jestes pewna ze to odpowiedni wiek na podstawke? Ile syn ma lat? Powinnaś kupić taka podstawke w sklepie z fotelikami samochodowymi, a nie w markecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mi dasz pieniądze to kupię i fotelik za 800zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie masz pieniędzy na fotelik to po co sobie dziecko robiłas? na samochód masz a na zapewnienie bezpieczenstwa dziecku już nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Auchan za 12 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pierniczysz (przepraszam za wyrazenie). jakie 800zl? Rozumiem, ze skoro pytasz o podstawke to dziecko ma juz przynajmniej z 4 lata i 15 kg wagi tak? czyli potrzebujesz fotelik 15-36 a one niekoniecznnie kosztuja 800zl. Przeciez juz oslawione w PL Maxi cosi to koszt 400zl. Nie mowiac juz o tym ze akurat jakbym miala do wyboru podstawke (ktora dobra jest co najwyzej dla dziecka najwczesniej 7 letniego) czy kupno fotelika uzywanego 15-36kg to kupilabym juz uzywany 15-36 . Chociaz uzywanych nie polecam bo nigdy nie wiadomo w jakim jest naprawde stanie to akurat w tym wypadku wieksze prawdopodobienstwo jest ze juz nawet uzywany fotelik 15-36 bedzie lepszy niz nowa podstawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OJP jak można dziecko wsadzić w takie g***o za 12 zł? wyrodne matki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w NETTO Disneya były po chyba 45 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:41 a w jakiej cenie sugerujesz, że siedzisko będzie niezawodne w 100% i co je wyróżnia spośród innych podstawek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie siedzisko zawsze będzie zawodne. Dziecko powinnaś wozić w foteliku samochodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja prosiłam o durne komentarze? Tak się składa że mam fotelik. Używany, ale jest. I nie wydaje mi się, żeby dziecko było w nim bezpieczniejsze, bo jak w nim siedzi to usiłuje się rozpinać i płacze (od około tygodnia, wcześniej nie było problemów); więc ja - wyrodna matka próbuję zza kierownicy go uspokoić, co zmniejsza moją wydajność jako kierowcy. I nie da tu nic zatrzymanie auta na chwile, bo i tak nie będzie chciał w tym foteliku siedzieć. cdn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd... A tak poza tym 2014-05-03 16:37:41 to gów*o wiesz to po h*j się wypowiadasz? Może np. straciłam pracę? Albo dziecko pochodzi z g****u, a ja zdecydowałam się je wychować? A może ojciec dziecka okazał się skrajnym dupkiem i zostawił mnie samą z dzieckiem, a auto miałam wcześniej niż zaszłam w ciąże? A może puszczałam się na lewo i prawo i nie wiem czyje to dziecko i jestem sama? A może mam dziesięcioro dzieci i z mężem pracujemy za najniższą krajową i i tak nie ma co do garnka włożyć? Tak więc bzdurne wypowiedzi należy zachować dla siebie. A tym, którzy rzeczowo odpowiedzieli dziękuję za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po charakterze Twojej wypowiedzi widać, że patola z Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabrze - sklep "bociek" plac teatralny Załęże, sklep dziecięcy za głównymi halami. Tyle jeśli idzie o moją wiedzę, jestem z okolic Katowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04.05.14 zgłoś na policję lub do MOPSu :D Chętnie z nimi porozmawiam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoloyy
Na pewno na stronie www.minitraper.pl warto rzucić okiem. Dbają o to, żeby w ofercie były tylko wyselekcjonowane rzeczy, bez tanizny z Tajwanu...! Akurat dla mnie jakość w przypadku rzeczy dla dzieci jest bardzo istotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kiedy dziecko może jeżdzić na podkłądce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko, nie sadzaj dziecka na podkładce! One kompletnie nie zabezpieczają dziecka. Tyle już tu o tym było pisane.... Jak nie chcesz fotelika to kup ten pas http://smartkidbelt.com/ ma wymagane certyfikaty bezpieczeństwa, nie grozi w im mandat bo to dopuszczalne urzadzenie ale co najwazniejsze - dziecko jest w tym bezpieczne, bezpieczniejsze iż na podkładce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smart Kid Belt - bylam sceptyczna ale jak poczytałam i pooglądałam to faktycznie 100% bezpieczniejsze niż podkładka i niejeden fotelik , mam i polecam bo to że zajmuje mało miejca, jest lekki i wszedzie można go zabrać to jedno ale bezpieczęnstwo jakie daje to przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest moda wozenia tylem do 18 r.z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram, smart kid belt jest o wiele bezpieczniejszą opcją niż podkładka. My dla starszego synka własnie używamy, podkładka niestety nic nie daje w razie kolizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieterka
Smart Kid Belt jak widze robi się coraz bardzoej popularnym urządzeniem, i bardzo dobrze filmy z testów zderzeniowych mówią same za siebie. U nas urządzenie użytkuje starsze dziecko, prawidłowo jest zapięte, nie obawiam się. To bezpieczne urzadzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki456
Myślę, że zamiast podkładki o wiele bezpieczniejsze są te pasy https://smartkidbelt.com/. Mam je dla mojego syna i sprawdzają się super. Zobacz sobie na testy zderzeniowe, myślę że ostatecznie cię przekonają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubcia
My dokupiliśmy jeszcze te pasy https://smartkidbelt.com/. Zajmują mniej miejsca i sa o wiele wygodniejsze aby zabrać do taxi czy ubera, gdzie bez niczego nam dziecka nie przewiozą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala4568
Moim zdaniem są o wiele lepsze niż podstawka i bezpieczniejsze. Podstawki mogą się wysunąć podczas zderzenia a ten adapter idealnie dopasowuje pas do dziecka, dzieki czemu nie ma możliwości nurkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem szczerze była sceptycznie nastawiona do tego pasa Smart Kid Belt ale jak zobaczyłam filmik na YT z wypadku i jak pokazują jak zachowuje się dziecko zapięte tym pasem , a jak w foteliku - zmieniałam zdanie. Kupiliśmy naszym córkom te pasy Smart Kid Belt,rewelacyjne są https://www.youtube.com/watch?v=g9ZhnQO5oKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna456
Tez widziałam ten filmik i to prawda, są o wiele lepsze niż podstawki. Wiadomo czasami nie ma opcji fotelika nap przy 3 dzieci albo najzwyczajniej nie mamy akurat wtedy dodatkowego fotelika. Myślę, ze te pasy sprawdza się najlepiej jako alternatywa dla fotelika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka789
Jestem zdania, ze o wiele lepiej kupić Smart Kid Belt niz podstawkę. wogole temu nie ufam a już tym bardziej tym z hipermarketu. Tym bardziej, że adapter nie jest drogi a o wiele bezpieczniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania88

Zamiast podstawki o wiele bezpieczniejszy jest Smart Kid Belt. Na YT znajdziesz testy zderzeniowe. Sama kupiłam i sprawdza się o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×