Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mel B, ile razy cwiczyc?

Polecane posty

Gość gość

Hej, zaczelam wczoraj cwiczyc z mel b. Cwicze rano i wieczorem, ale do konfa nie wiem ile razy trzeba je robuc. Nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi na to pytanie. Wiec prosze jesli ktoz z nia cwiczyl i sgubil tluszczyk niech napisze jak to robil, ile razy dziennie cwiczyl, jakie cwiczenia i po jakim czasie zobaczyliscie piekny efekt. Pozdrawiam i z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za bledy, ale mam nowy telefon:) i jeszcze jie umiem na nim dobrze pisac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgdg
nie ćwicz codziennie na początku, to błąd. mięśnie ci spuchnią nabiorą wody. pierwszy tydzien a nawet dwa cwicz co 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja 2 mies temu zabrałam się za mel b abs brzucha i 10 min trening brzucha robiłam raz dziennie jedno ćwiczenie dodając pośladki plus boczki tiffany i tak 2 tyg przerwa 1dzien w tyg i z bioder 4 cm mniej po 2 tyg a tali -2 nie duże cudy ale po 2 tyg zauważyłam, potem przeplatałam z innymi ćwiczeniami do teraz i teraz tak 4-5 razy w tyg trening niewielki co spowodowało napięcie się skóry i ujędrnienie je, ogólnie polecam na you tube masz treningi po 10 min i możesz je łaczyc jak uważasz przed rozgrzewka a po rozluźnienie choć ja tego nie robiłąm, masz cardio Mel b jeszcze .... sądzę ze 2 partie brzuch i pośladki na początek bedzie ok potem się wkręcisz i różnorodne ćwiczenia wprowadzać :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam ze około 30 min to tak w sam raz ale nie dłużej niż do godziny czasu, ja dodałam ćwiczenia na orbitreku, przysiady itp orbi robie sobie przez 40 min rano a potem jak mam czas to 2 partie mel b bądź tiffany, powoli chcę zwiększać ale dopadło mnie przeziębienie.. więc kuruje się przed kompem :) powiedz jak ty cwiczysz i które ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×