Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

10 lat brania tabsow

Polecane posty

Gość gość

zaczelam brac tabletki anty kiedy mialalm 1 szego chlopaka az do dzisiajczyli kolo 10 lat! branianon stop i oczywiscie bralalm je regularnie tylko sie zastanawiam dlaczego ani razu nie mialam wpadku skoro to jest tylko 99% zabezpieczenia wiec jest jakis procent ryzyka czy mozliwe ze jestem bezplodna? bojesie troche bo przeciez chcialabym miec kiedys rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy jak z nich korzystałaś.Jeżeli było to raz na rok to nie ma statystyki.Teraz zależy ile też masz lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przyjaciółka brała tabletki nieprzerwanie 12 lat, w ciążę zaszła miesiac po odstawieniu tabletek. Z kolei koleżanka która tabletek nie brała nigdy tabletek o dziecko się stara 6 rok. Na to nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bralam 7 lat, powodem bylo PCO w ciaze zaszlam w 6 cyklu z CLO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabsy zaczelam brac w wieku 21 lat teraz mam 31 lat biore non stop 10lat i mnie zastanawia dlaczego nie zdarzyla mi sie wpadka skoro jest 99% tylko zabezp boje sie ze moge byc bezplodna ale fakt chce miec dziecko moze nie teraz bo wlasnie zakonczylam swoj zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
99,8% zabezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponadto w szczytowej fazie płodności masz 34% szans na zajście w ciążę, statystycznie więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tabsy " chronią " przed ciąża a to ze niektóre zachodzą ... ? Kłamią. Nie brały regularnie, albo chciały wpadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brałam tabsy regularnie przez
11 lat bez wpadki. Po odstawieniu zaszłam w ciążę w 2 cyklu. Sądzę, że nie masz powodu do niepokoju :) Te 0,2% niepewności to zabezpieczenie dla firm farmaceutycznych przed pozwami ze strony kobiet nie stosujących tabsów dokładnie, a potem opowiadających bajki, że "na tabsach zaszły" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jeśli bierzesz tabletki według zaleceń to w ciążę nie zajdziesz, ten odsetek ciąż podczas tabletek to wynik zaniedbań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tylu latach brania pewna jest ciąża bliźniacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o to super! ciaza blizniacza bo i tak chce parke wiec za jednym zamachem bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×