Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

warto miec kochanka?

Polecane posty

Gość gość

mam 24l mam nazeczonego ale nie czuje sie spelniona mysle nad kochankiem ale czy sumienie da mi zyc gdy bede go zdradzac brakuje mi eksperymmentow i pieszczoot francuskich prosze o powazne wypowiedzi zatownisie darujcie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi_86
odejdź od narzeczonego. Tak będzie lepiej dla was obojga. Zdrada to coś najgorszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narzeczony też kochanek .....idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce od niego odchoodzic to nie wchodzi w gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna co to kocha swojego faceta ale chce miec kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcieć mieć ciastko i jednocześnie zjeść:D Nie nada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm, ja mam kochanka i stałego partnera, i powiem tak wszystkim ze kocham swojego chłopaka, ale moj chlopak nie daje mi tego i nie chce daac w łóżku czego oczekuje. wiec kochanek zalatwia to za niego . wiem ze to nie jest uczciwe wobec chłopaka. Ale dlaczego my dziewczyny mamy sie męczyć i nie być spelnione jak kochanek to za naszego faceta zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam kochanka i wreszcie wiem co to rozkosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem facetem maam dziiewczyne i mam podobny problem i zastanowiam sie nad kochanka chce taka ktora jest wszechstronna w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanka uzupełnia związek, ale nie niszczy. Gdy obie strony się w ten sposób rozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cipka nie mydlo nie wymydli sie jak to sie mowi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie to straszne chvje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko tematu kochanek na pewno będzie z tobą eksperymentował i pieszczot francuskich też powinien ci dostarczyć. ja dopieszczam kochankę językiem do orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i z kochankiem zrobisz wszystko na co bedziesz miała ochote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duupa Duupa Duupa zaraz że kochanek wszystko robi :D P********ie, zależy który.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam męża i kochanka i jest mi dobrze w takim układzie. To zatwardziały kawaler,dyskretny,na każde skinienie a przy tym taki ogier,że od męża już nie wymagam seksu,bo on niestety raz lub dwa w miesiącu ma chęć. Z kochankiem się umawiam na godzinę,mam o czym zamarzę i tak jak chcę,różne wariacje i oczywiście od tyłu, ostro,szybko,głęboko,mocno,do bólu,z klapsami w pupę i świntuszeniem do ucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli narzeczony cie nie zaspokaja to rozejdz sie z nim. Zdradzajacy to zawsze cholerni hipokryci... Kobiety zwlaszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak,tak tak , należy mieć jak najwięcej kochanków/kochanek:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też popieram taką formę odskoczni od swojego partnera co raczej nie może. Seks nas pobudza do życia i tego się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden,stały ,dyskretny kochanek to marzenie wielu z nas. Gorzej jak kobieta szuka i z czasem robi się zużytą szmatą, którą każdy może mieć bez większego zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gorzej jak kobieta szuka i z czasem robi się zużytą szmatą, którą każdy może mieć bez większego zachodu." Co za ciemnota rodem ze średniowiecza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ma jednego dyskretnego kochanka to wtedy jaką szmatą jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I CO NIE MA TU KOCHANEK?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ są:) Całe forum erotyczne to same kurfiszony i szmaty zdradzające swoich facetów, mężów i udające przed nimi porządne kobiety, są też wolne, ale lubiące się kurfić. Każda z nich fantazjuje o 2 lub więcej penusiach w swoich rozjepanych otworkach, mają chrapkę na szefa, kolegę z pracy, sąsiada, wykładowcę, szukają sponsorów, lubią podstarzałych gości koło 50tki, mają chęć na czarne lub inne egzotyczne pały ciapatych. Jednym słowem istny kurfidołek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam lubię bzyknąć się czasem z kimś niezobowiązująco,dla sportu i odmiany. Mąż to codziennie,rutyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie mamy taki świat i go nie zmienimy. Nie zawsze rozwód wchodzi w grę, a dobry kochanek,kochanka :) potrafi, przytuli itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest jakas chetna kobieta z warszawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pani, która pisała że właśnie mamy taki świat i go nie zmienimy - otóż szanowna Pani, to my tworzymy swiat, kazdy jest kowalem swojego losu, jak ktoś chce być kurfiszonem / szmatą jak to napisała osoba wczesniej to jest jej decyzja świadoma, niech nie zgania na świat że: inni to robią i jest to "normalne" i samemu też trzeba się kurfić. Tak tylko puste, tępe pustaki myslą, a raczej uważają że myślą. oczywiście nikt nikogo za rękę nie prowadzi. jak ktoś chce się szmacić na boku to niech to robi, ale niech nie tłumaczy że jest to ok, bo każdy tak robi w dzisiejszych czasach. Otóż nie każdy tak robi i nie każdy się zniża do poziomu szmaty do podłogi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za ciemnota rodem ze średniowiecza:( do poziomu podłogi już zeszłaś dzięki swojej głupocie:( mohery do garów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za szmaty i kurfiszony na tym forum, do burdelu tępe, rozklapiszone pisdziska!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×