Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

warto miec kochanka?

Polecane posty

Gość gość
fajny z warszawy 27 lat pozna miła kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dorabiam do tego żadnej ideologii,po prostu lubię seks i nie ważne gdzie i z kim,pieprzę się,bo lubię. Mój stary dewocieje,biega do kościoła co chwila,mam go gdzieś, robię swoje,a on niech leży krzyżem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawwwwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram ! Mam też więcej paweru od mojej i tylko nadarzy się okazja nie przepuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do : "i nie ważne gdzie i z kim, pieprzę się bo lubie" - skoro nie wazne gdzie i z kim się piertolisz to jesteś właśnie zwykłą, tępą szmatą - bo tak nazywa się takie kobiety myślące tylko swoim rozjepanym kroczem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisz że mogę być ..... tylko że jesteś ..... i sprawa załatwiona. Wiesz kim jesteś co sobą reprezentujesz i tyle. Ja wcale nie próbuję cie nawracać na dobrą drogę, tylko chcę aby nazwyć rzeczy po imieniu, a nie ubarwiac i upiększać kurfienie się na boku to kurfienie się na boku, zdradzanie partnera, to zdradzanie partnera. Jak ktoś chce być zakłamanym kurfiszonem to jego sprawa, ale niech nie szuka poklasku i uznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna zdzira. przy okazji uprzedz narzeczonego niech sobie znajdzie kochanke zeby bylo po rowno. czemu ty masz dupczyc sie z jakims obcym facetem a on tylko z jedna i to z dziw.a. za takie mysli powinien cie kopnac w d**e i zostawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dupka jest do pieszczenia a nie do kopania, zazdrośnicy z porożem do sufitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest jaks kobieta z warszawy tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla zdradzajacych mezow/zon w trakcie gdy sie piepszycie z inna/innym przypomnijcie sobie slowa...''i slubuje ci milosc wiernorsc i uczciwosc malozenska...'' amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:12] gość nie jesteś anonimowy, uważaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość ty jesteś chory:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja dupka jest od walenia szmatławcu jeden, więc grzecznie ją wypinaj fagasom, którzy bedą Ci zapychac i zalewac Twoje roklapiszone otwory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w pracy
chętnie bym zapchał Twoje otwory ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopie, musiałbyś mieć pena wielkości gaśnicy, by je zapchać, są tak rozwalone jak wiadro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapie wam ślinka,kapie,w gębach zaschło,w wyobraźni już mnie rżnięcie,ale niestety cienkie Bolki z was,sami to wiecie. O,... u k***ska też mokro,plama na spodniach,a fe... obleśniaki i zboki,eunuchy emocjonalne i intelektualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można tak zaczynać związku od obłudy i zaklamania.Jak masz potrzeby większe seksualne więc porozmawiać z partnerem o Trójkacie w obecnosci chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×