Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sajomajo

Swędzenie okolic penisa ;c

Polecane posty

Gość Sajomajo

Witam. Mam pewien problem. Względnie ogoliłem ''jaja'' było to z jakieś pół roku temu. Więcej razy mi się nie chciało :D . Nie dawno może z tydzień temu strasznie zaczęły mnie swędzieć włosy łonowe na moszonie oraz w około penisa jak i nad nim. Do tego włosy są suche i łatwo wypadają... :/ Masakrycznie swędzi. Możecie mi jakoś pomóc ? Czy ktoś z panów już miał taki problem i jak sobie z nim poradził ? Lekarz czy tam Dermatolog nie wchodzi w grę. z góry dziękuję za odpowiedź ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba się myć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sajomajo
Nie nie myje się już 2 tygodnie wiesz... Właśnie teraz zacząłem się myć co raz częściej a najbardziej w tym miejscu... Z mycia rano,wieczór przerzuciłem sie na Rano wieczór południe... xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie masz podrażnioną skórę i to dlatego. Proponuje do lekarza iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup w aptece ""Na świerzb "" w płynie buteleczka ok.20 zł.Chociaż mi pomogło i kupiłem drugą profilaktycznie raz na tydzień .Pierwsza według instrukcji codziennie myć członka i jądra szarym mydłem inne odrzuć nawet po wyleczeniu .Używaj później płynu do higieny intymnej niestety dla kobiet bo dla facetów nie znalazłem nigdzie .Nie pomoże , to szczera rozmowa z aptekarką są różne maści ale mi to pomogło.A szczerze unikaj mydła.....tylko szare i płyn do higieny ....m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sajomajo
No właśnie ostatnio użyłem płynu do miejsc intymnych i miałem 2 godziny swędzenia z głowy. Członka i jądra myję 3 razy dziennie. Mówisz że ''na świerzb'' i szare mydło pomoże ? no zdarzało mi się dość często myć członka mydłem i potem bardzo silnie swędziało. a cały żołądź mnie piekł i stawał się czerwony jak burak że tak powiem. Tylko jest druga sprawa. czy powiedzieć o tym rodzicom czy nie :/ Bo oczywiście mogą mnie wziąść za ''debila'' i zaraz będą wymyślać ''domowe sposoby'' czyli mydło i woda... Ale dzięki za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×