Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elzaia

Czy są tu matki jedynaków Czy nie żałujecie że macie tylko 1 dziecko

Polecane posty

Gość gość
Ja jestem jedynaczka w dodatku z poznych rodzicow - byli po 40, juz nie zyja. Maz moj jedynak wychowywany tylko przez mame, ktora niedawno zmarla. Nie mamy teraz w sumie rodzin, nie mamy kogo odwiedzac w swieta etc.. Bardzo zaluje teraz ze zadne z nas nie ma rodzenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jedno i więcej nie chce. Zawsze chciałam mieć jedynaka i nic mi sie nie zmieniło . Od zawsze podobały mi sie rodziny 2+1 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mam jedynaka i nie żałuję. Od zawsze chciałam mieć jedno dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dwoch lat mam jedynaka, ciesze sie, ze Go mam i nie chce wiecej dzieci, nigdy nie chcialam wiecej niz 1 miec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marri

Mam 33 lata i 4 letnie dziecko .Syn chodzi do przedszkola , ja pracuje rano w tygodniu , do tego lekarze,  zebrania , karate , dom i wiele obowiązków,  jestem przemeczona.Niestety nie mogę liczyć na pomoc babć,  moja mama choruje na nadciśnienie i miała mały wylew 😞 teściowa nigdy nie chciała zabrać wnuka nawet na godzinkę, tak jest wredna.Finansowo wiadomo jak każdy kredyty , wydatki. Mam jedynaka i tak pozostanie , po 1 brak czasu , po 2 chce by mój syn miał lepiej niż my , by skończył szkołę,  by miał dobry zawód i pracę,  by godnie żył. Jeśli miałabym 2 dziecko lub więcej to tylko psychiatryk  się kłania...:)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×