Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

11 dni przed okresem

Polecane posty

Gość gość

Cześć mam pytanko czy 11 dni przed okresem moge zajść w ciąże dzisiaj jest 06.05 a okres mam mieć 17.05 wiec czy jest możliwość że zajde w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz. To 17 dzień cyklu. Teoretycznie płodny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie jest prawdopodobieństwo ?? i który to dzień cyklu robiłam to pierwszy raz i nawet nie przebił mi błony wiec nwm????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli sperma dostała się do pochwy, to twój dzień może jak najbardziej być dniem sprzyjającym do zajścia w ciąże, ale nie musi. Prawdopodobieństwo jest spore, zabezpieczaj się prezerwatywą zawsze, da ci to większy komfort psychiczny, oczywiście jeśli w ciąże nie zaszłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy dni płodne nie są kilka dni przed okresem i kilka po. Czytałam że 4 dni przed i 4 po. wiec już nie wiem kiedy są dni płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 Dni przed i 4 dni po są dniami na ogół niepłodnymi, Dni płodne są tylko raz w miesiącu! i mniej więcej w połowie cyklu, ale to rożnie bywa. Jedenasty dzień przed spodziewaną miesiączką jest wysoce prawdopodobnym dniem owulacji czyli dni płodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy tez od długości cyklu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, to zalezy również od długości cyklu. Trzeba pamiętać, że owulacja może się przesunąć, dlatego dni płodnych nie powinno się wyliczać a wyznaczać na podstawie śluzu, temperatury. Fajne są też testery na ślinę np Afrodyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak długo są dni płodne ile one trwają? i jakie jest prawdopodobieństwo w tym przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×