Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariczka_123

praca

Polecane posty

Gość mariczka_123

Witam! dostałam propozycję pracy w markecie budowlanym w biurze obsługi klienta . nigdy nie pracowałam w tym charakterze , tym bardziej w markecie budowlanym. wiem że moja praca bedzie polegała na odbieraniu telefonów, obsłudze klienta itp , może ktoś z was pracował w tej branży, na podobnym stanowisku i wie jak ta praca bedzie wyglądała i może podzielić się doświadczeniami i ewentualnie dać parę wskazówek . bede bardzo wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajjoba
Obsługa Klienta to wbrew pozorom niełatwy kawałek chleba, ponieważ nie zawsze klienci są mili i życzliwi. Często mogą zdarzać się klienci niezadowoleni, którzy obarczą Cię - jako pierwszą osobę kontaktową - winą za całe zło świata. Praca ta wymaga posiadania inteligencji emocjonalnej oraz zdolności komunikacyjnych. Na pewno będziesz odbierała telefony, pomagała w sporządzaniu umów i faktur, pośredniczyła w przypadku zwrotów i reklamacji itd. :) http://dajjoba.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam polecam wam serwis www.PlanPraca.pl Same najnowsze oferty. Sprawdzeni pracodawcy - zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×