Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój ojciec to stary podły egoista który myśli tylko o sobie i mojej siostrze

Polecane posty

Gość gość

Mój ojciec to całkowite przeciwieństwo mojej matki 1. Wyzywa mnie od darmozjadów 2. Wypomina mi to że się nie dokładam do rachunków 3. Wypomina mi to że nie skończyłem liceum 4. Wypomina mi to że utrzymuje mnie, moją żonę oraz syna i córkę. Moja matka to całkowite przeciwieństwo, rozumie że nie ma pracy dlatego oddaje mi wszystkie pieniądze jakie zarobi. Moja żona często przychodzi do mamy by dała jej na to czy na tamto. Ani ja ani żona nie możemy znaleźć pracy. Mój ojciec zawsze był taki że widział moje wady, natomiast nie widział i do tej pory nie widzi tego że siostra go wykorzystuje. 1. Opłacał jej studia i liceum (obydwie szkoły prywatne) 2. Utrzymuje ją i jej syna 3. A ona go doi jak tylko może 4. W dodatku nasz brat twierdzi tak jak ojciec w stosunku do siostry, że ona jest kobietą, sama z dzieckiem i jej trzeba pomóc bo kobiety to nieporadne stworzenia. Moja żona słyszała kłótnie moich rodziców. Matka chce żebym to ja został w domu a siostra się wyprowadziła, ojciec chce inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo do d**y...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ojciec tak mnie i brata odstawił na boczny tor, a siostrę uwielbiał od maleńkości, tylko dlatego bo z nas wszystkich miała najlepsze oceny i jedyna skończyła studia. Potrafił z wszystkiego zrobić zaletę, nawet z jej samotnego macierzyństwa, powiedział patrzcie, została sama z dzieckiem a studia skończyła (zapomniał dodać że z naszymi rodzinnymi pieniędzmi). Wypomina również to że siostra do swojego syna mówi iść pomóż dziadkowi a ja swoje dzieci izoluje od pomocy dziadkowi czy babci. Np. przy niesienie zakupów i innych takich głupich pierdół. Nawet mojej żony spytał się dlaczego nie wysłała naszych dzieci by pomogły mu poukładać książki w jego bibliotece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bleee.. Do dopy to prowo. Wymyśl coś z polotem, żeby to miało ręce i nogi. Tfu...rco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BO ON CWEL JEST !.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×