Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majka245

thermocooker

Polecane posty

Gość Kxsenia
Joanno - moim zdaniem warto. Zawsze lepiej samemu zrobić niż kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJoanna
Do odważnych świat należy :-) W sobotę będzie wielkie pieczenie tego sernika . Oczywiście nie omieszkam się pochwalić bez względu na efekt haha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PARÓWKI NADZIEWANE SEREM I PAPRYKĄ SKŁADNIKI: 6 parówek (cienkie) 10 dag łagodnego żółtego sera 12 dag chudego boczku Mielona papryka Sprzęt: Brytfanna Temperatura: 200°C (poz.4) Czas: ok. 2 – 4 min. CZYNNOŚCI: Parówki naciąć wzdłuż tak, by można było je rozłożyć. Ser pokroić najpierw w plastry, a następnie w długie paseczki. Włożyć je do parówek i posypać papryką. Parówki złożyć i każdą zawinąć w plaster boczku. Dolną płytę posmarować olejem, ułożyć parówki, zamknąć pokrywę. W trakcie smażenia przewrócić parówki. Smcznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOST Z TUŃCZYKIEM SKŁADNIKI: Pieczywo tostowe Tuńczyk z puszki Sos czosnkowy Liście sałaty Masło Sprzęt: podkładka prętowa Temperatura: 200°C (poz.4) Czas: 2 – 4 min. CZYNNOŚCI: 2 kromki chleba tostowego posmarować cienko masłem z jednej strony. Na jedną kromkę (nie posmarowaną stroną do góry) położyć liść sałaty i tuńczyka odsączonego z oleju. Przybrać sosem czosnkowym i kolejnym liściem sałaty i nakryć drugą kromką chleba (posmarowaną masłem stroną do góry). Zapiekać przy zamkniętej pokrywie 2 – 4 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJoanna
Uwaga będę się chwalić :-) Wczoraj zrobiłem ten sernik. Przepis wzięłam tu z forum bo wydawał mi sie prosty. No i wyszło rewelacyjnie. Jeszcze czekoladą polałam- taka bomba kaloryczna ale przepyszna. Teściowa się mnie zapytała gdzie kupiłam. Jak jej powiedziałam, ze sama upiekłam to powiedziała, ze może i warto było "tego kukera " kupić. Bo na początku to płakała , ze tyle pieniędzy, że po co nam to i takie tam :-) Teraz proszę mnie tu jakimś przepisem poratować cobym ją znowu zaskoczyła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KARKÓWKA Z CZOSNKIEM 1,5kg. karkówki wieprzowej ponacinać co 2cm. i w otwory powkładać plasterki czosnku, ok. 5-8 ząbków. Posmarować marynatą. Może być gotowa lub wasza ulubiona. Zawinąć szczelnie w folie aluminiową i włożyć do lodówki na noc. Rozgrzać urządzenie do 175 st. C czyli pozycja 3,5 i włożyć mięso zawinięte w folie aluminiową. Piec ok. 60 minut. Pokroić i podawać z kartoflami lub kluskami i sosem do pieczeni. Smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kxsenia
Joasiu- super ! cieszę się, że Ci ten serniczek wyszedł i że teściowa taka zadowolona. A może zrób truskawkowy biszkopt ? Ja ostatnio postanowiłam zrobić, bo tyle tych truskaweczek dorodnych na straganikach, że aż żal nie kupić. A wiadomo, ileż można robić koktajli? nudzą się człowiekowi ;) BISZKOPT Z TRUSKAWKOWY SKŁADNIKI: • 7 łyżek mąki pszennej • 5 łyżek cukru • 2 łyżki cukru waniliowego • 6 jaj • 1 łyżka mąki ziemniaczanej • ½ kg truskawek • ½ litra śmietany kremówki 30% • 2 łyżki cukru pudru • ½ litra soku pomarańczowego • 3 szt. galaretki truskawkowej w proszku (rozpuścić w ¾ l wody, ostudzić) SPRZĘT: brytfanna TEMPERATURA: 175°C (poz. 3,5) CZAS: 10 minut PRZYGOTOWANIE: Białka jaj oddzielić od żółtek. Białka ubić na sztywną pianę z cukrem i cukrem waniliowym. Następnie dodać żółtka oraz przesianą mąkę pszenną i ziemniaczaną. Delikatnie wymieszać. Brytfannę posmarować olejem i wyłożyć pergaminem. Rozgrzać urządzenie do 175◦C (poz.3,5) włożyć brytfannę. Piec ciasto biszkoptowe, w temperaturze 175°C (poz. 3,5) ok. 10 min. Po upieczeniu wyjąć ciasto, zdjąć pergamin i ponownie umieścić ciasto w brytfannie. Pędzelkiem nakropić upieczony biszkopt sokiem pomarańczowym. Śmietanę kremową ubić z cukrem pudrem i rozsmarować na biszkopcie. Następnie ułożyć mrożone truskawki na śmietanie i polać zimną galaretką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój przepis na sernik. Sernik z ananasem i kiwi Składniki: ser biały tłusty 1,5 kg ananasy 1 puszka ok. 35 dag kiwi 3 szt. jaja 7 szt. cukier kryształ 1,5 szklanki olej 0,33 szklanki śmietana kremowa (30% tł.) 15 dag budyń śmietankowy 1 opakowanie sok z 1 cytryny Przepis - wykonanie Ser zmielić, owoce pokroić w kostkę, białka jaj ubić z cukrem na sztywną pianę. Następnie dodawać po jednym żółtku, cały czas mieszając. Dodawać ser po 1 łyżce, dalej mieszać. Wlać olej i śmietanę, wsypać budyń, wlać sok z jednej cytryny, a następnie pokrojone owoce. Brytfannę posmarować tłuszczem i wyłożyć pergaminem. Piec w temp. 175 C, czas ok. 30 min. Po upieczeniu można polać czekoladą lub lukrem. Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kxenia a wiesz, że zrobię to ciacho. Zaczyna mi się podobać pieczenie. W sumie do owoców nawiązując chodzi za mną mój smak dzieciństwa. Kwaśne ciasto z rabarbarem. Coś z tych przepisów połączę, pokombinuję i moze wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJoanna
Przepis na moje ulubione ciasto :-) Biszkopt jak z przepisu BISZKOPT PUCHOWY SKŁADNIKI: • 1 szklanka mąki pszennej • 8 łyżek mąki ziemniaczanej • 2 szklanki cukru pudru • 8 jaj • 2 szt. budyniu śmietankowego • 2 łyżki proszku do pieczenia SPRZĘT: brytfanna TEMPERATURA: 175°C (poz. 3,5) CZAS: 20 minut PRZYGOTOWANIE Żółtka ubić z cukrem pudrem. Dodać przesiane obie mąki, budyń i proszek do pieczenia. Następnie ubić pianę z białek i połączyć całość. Brytfannę posmarować tłuszczem i wysypać bułką tartą. Rozgrzać urządzenie do 175◦C (poz.3,5) włożyć brytfannę. Piec w temp. 175°C (poz. 3,5) ok. 20 min. Po wystygnięciu na ciasto układam pokrojone w plastry banany. To polewam płynną czekolada (ja tam nie oszczędzam haha ) . Na to bita śmietana ( w zasadzie każda pasuje- w sprayu, śnieżka ale ja robię z kremówki ) i uwaga :-) To znowu posypuję startą tym razem czekoladą. Ciasto błyskawiczne , oczywiście kaloryczne i dobre. No ale takie mają być ciasta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walotek_kasia
dziwna ta firma, miałam pokaz w domu. Cena, którą Pan zaproponował to 5890 zł. Po długich negocjacjach zszedł na 4890 zł. Powiedział, że ta cena jest tylko dziś. Nie zdecydowaliśmy się na zakup ponieważ chcieliśmy przemyśleć decyzję. zadzwoniłam do Pana handlowca na drugi dzień i mówię, że chcę kupić a on do mnie ok proszę przyjechać do biura i cena 5890 zł. Przyjechaliśmy do Biura na Ciasną 1. I tu się zaczęła dziwna sprawa. Pani mówi, że owszem możemy kupić ale za 5890 zl. Ja mówię, że znajomi kupili za 4890 zl 2 tygodnie temu. A ona do mnie, że taka cena obowiązuje w dniu spotkania i nie możemy kupić taniej. Ludzie oni chyba w tej firmie powariowali, ja rozumiem, że to promocja ale, żeby aż tak. Koniec końców nie kupiliśmy niech będą stratni. Nie rozumiem polityki tej firmy. Urządzenie naprawdę super, wielu moich znajomych ma bardzo sobie chwalą. Ale aby tak traktować klientów. Nie to nie. Podpisuje się imieniem i nazwiskiem i wszędzie o tym napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olafflak
walotek_kasia masz rację, też bym się wkurzył. Ciekawe dlaczego tak działaja. Ja kupiłem w dniu spotkania i dobrze bo nie dałbym 1000 więcej jakbym wiedział, że ktoś kupił za 4890

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJoanna
No ja tak samo, kupiłam na spotkaniu. Każda firma ma jakiś "chłyt matetingowy" i swoją politykę sprzedaży. Ale jakoś się nad tym nie zastanawiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sozek
Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaKalo
fantastyczne urządzenie mam od ponad roku, super sie sprawdza na codzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co.. nie jestem łykaczką tego typu urządzeń, pewnie dlatego, że nie lubię do końca spędzać czasu w kuchni na gotowaniu. No ale- mamy. Nie wiem jak to się stało hehe :) mąż na prezentacji tak się zachwycił, że ja też nie wiem kiedy sie w to wkręciłam. To dopiero kilka dni.. ale ogólnie jest ok. I razem z mężem teraz przyrządzamy posiłki. Thermocooker zbliżył nas do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJoanna
Ratunku!!! Przepis, potrzebuje przepis na gruszki. Jadłam takie ostatnio duszone z miodem . Ktoś robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam Gruszkę. Od ponad dwóch lat to mój ulubiony deser. Słodziutka i pyszna. temp 180 gruszki przekrojone po długości bez gniazd nasiennych posypujesz cynamonem, troche miodu do brytfanny i na 5 min Gruszki są pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lussie
Witajcie dziewczyny - błagam podajcie mi jakiś odlotowy przepis bo teściowa zwala mi się na głowę na majówkę. Do tej pory - czyli od ponad miesiąca przerobiłam prawie wszystkie przepisy z książeczki - wszystko wyszło rewelacyjnie - ale teraz chcę zrobić coś naprawdę super wykwintnego. Czekam na przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wartburg
kolejne święta z thermocooker i znów pyszne jedzonko polecam niezawodne urządzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inyla
no dokładnie święta bez thermocookera to ciężko by było człowiek się szybko przyzwyczaja do dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MAM ZAWAŁ!!! Mulex 210322 Mulex Kontaktgrill MX 355 i termocoker to to samo!!! "Takie mam tylko pytanie. Czym się różni wasz Thermocooker od tego: www.amazon.de/gp/product/B0046LU2GG/ref=pd_lpo_sbs_dp_ss_3?pf_rd_p=556245207&pf_rd_s=lpo-top-stripe&pf_rd_t=201&pf_rd_i=B001GPBVOM&pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_r=1YYYTPB5PNGQDHC1XEGN ??"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukajcie na allegro mulex to samo tylko ze tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walia1987
SZYBKI I ŁATWY W UŻYCIU Moc i wszechstronność urządzenia Thermomix ® pozwala oszczędzać czas, umożliwiając automatyzację procesu gotowania, szczególnie dzięki funkcji gotowania z ustawieniami, która gwarantuje wspaniałe efekty gotowania. Dzięki inteligentnej budowie urządzenia jest ono łatwe w obsłudze, z prostym ekranem dotykowym, który zapewnia przeglądanie przepisu bezpośrednio w urządzeniu. Codzienne gotowanie z urządzeniem Thermomix ® jest łatwe i upraszcza cały proces przygotowywania posiłków. Niezależnie od tego, czy są Państwo profesjonalnymi kucharzami, którzy chcą zaoszczędzić czas podczas poszczególnych etapów przygotowywania posiłków czy po prostu przygotowują Państwo wartościowe posiłki w domu dla siebie lub rodziny, Thermomix ® automatyzuje wiele procesów gotowania i oszczędza czas, szczególnie dzięki funkcji gotowania z ustawieniami, która gwarantuje wspaniałe efekty gotowania. Inteligentna budowa urządzenia Thermomix ® sprawia radość podczas obsługi dzięki ekranowi dotykowemu i jednemu pokrętłu umożliwiającemu proste, precyzyjne sterowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walia1987
Pomimo wielu różnorodnych funkcji Thermomix ® jest niezwykle prosty w obsłudze i gwarantuje doskonałe i spójne wyniki za każdym razem. Dzięki niezwykle dokładnym elementom sterującym czasem i temperaturą oraz precyzyjnym i intuicyjnym elementom sterującym możesz być pewien, że Thermomix ® poradzi sobie z zadaniem, a Państwo będą mogli się skoncentrować na zrobieniu jeszcze większej ilości potraw. Unikalna funkcjonalność urządzenia Thermomix ® Gotowanie z ustawieniami jest gwarantującą sukces innowacją, która zapewnia niespotykaną łatwość gotowania nawet najbardziej wyszukanych potraw. Thermomix ® prowadzi Państwa krok po kroku przez przepisy na jego czytelnym, kolorowym ekranie dotykowym. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami i dodawać składniki, gdy zostanie wyświetlone takie polecenie – Państwa Thermomix ® zważy je, ustawi temperaturę i czas oraz poleci dodanie kolejnych składników w następnym kroku. To nie może być prostsze. Thermomix - szybki i łatwy w użyciu Jeśli nawet zdecydują się Państwo na gotowanie w trybie manualnym, mogą Państwo ustawić obroty i czas oraz pozostawić Thermomix ®, aby zakończył zadanie. Sygnał dźwiękowy urządzenia powiadomi użytkownika o zakończeniu działania funkcji. Thermomix ® zapewnia bardzo precyzyjną kontrolę temperatury i obrotów, aby zagwarantować najwyższą dokładność podczas gotowania.Gdy pracują Państwo w kuchni, z pewnością zauważą wszystkie funkcje wbudowane w Thermomix ® zapewniające oszczędność czasu. Czujniki automatycznie monitorują temperaturę gotowania, aby zapewnić równomierne gotowanie, co umożliwia przygotowywanie nawet delikatnych potraw bez specjalnego nadzoru. Urządzenie można w prosty sposób wyczyścić po przygotowaniu posiłk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RDD Tęcza
Dziękujemy Firmie Lemur - thermocooker za wspaniały prezent w postaci urządzenia thermocooker. Jesteśmy Rodzinnym Domem Dziecka i na pewno thermocooker będzie w pełni przez nas wykorzystany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek196
fantastyczny sprzęt używamy już od kilku lat, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki7689
SZYBKI I ŁATWY W UŻYCIU Moc i wszechstronność urządzenia Thermomix ® pozwala oszczędzać czas, umożliwiając automatyzację procesu gotowania, szczególnie dzięki funkcji gotowania z ustawieniami, która gwarantuje wspaniałe efekty gotowania. Dzięki inteligentnej budowie urządzenia jest ono łatwe w obsłudze, z prostym ekranem dotykowym, który zapewnia przeglądanie przepisu bezpośrednio w urządzeniu. Codzienne gotowanie z urządzeniem Thermomix ® jest łatwe i upraszcza cały proces przygotowywania posiłków. Niezależnie od tego, czy są Państwo profesjonalnymi kucharzami, którzy chcą zaoszczędzić czas podczas poszczególnych etapów przygotowywania posiłków czy po prostu przygotowują Państwo wartościowe posiłki w domu dla siebie lub rodziny, Thermomix ® automatyzuje wiele procesów gotowania i oszczędza czas, szczególnie dzięki funkcji gotowania z ustawieniami, która gwarantuje wspaniałe efekty gotowania. Inteligentna budowa urządzenia Thermomix ® sprawia radość podczas obsługi dzięki ekranowi dotykowemu i jednemu pokrętłu umożliwiającemu proste, precyzyjne sterowanie. Walia1987 2016.03.09 Pomimo wielu różnorodnych funkcji Thermomix ® jest niezwykle prosty w obsłudze i gwarantuje doskonałe i spójne wyniki za każdym razem. Dzięki niezwykle dokładnym elementom sterującym czasem i temperaturą oraz precyzyjnym i intuicyjnym elementom sterującym możesz być pewien, że Thermomix ® poradzi sobie z zadaniem, a Państwo będą mogli się skoncentrować na zrobieniu jeszcze większej ilości potraw. Unikalna funkcjonalność urządzenia Thermomix ® Gotowanie z ustawieniami jest gwarantującą sukces innowacją, która zapewnia niespotykaną łatwość gotowania nawet najbardziej wyszukanych potraw. Thermomix ® prowadzi Państwa krok po kroku przez przepisy na jego czytelnym, kolorowym ekranie dotykowym. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami i dodawać składniki, gdy zostanie wyświetlone takie polecenie – Państwa Thermomix ® zważy je, ustawi temperaturę i czas oraz poleci dodanie kolejnych składników w następnym kroku. To nie może być prostsze. Thermomix - szybki i łatwy w użyciu Jeśli nawet zdecydują się Państwo na gotowanie w trybie manualnym, mogą Państwo ustawić obroty i czas oraz pozostawić Thermomix ®, aby zakończył zadanie. Sygnał dźwiękowy urządzenia powiadomi użytkownika o zakończeniu działania funkcji. Thermomix ® zapewnia bardzo precyzyjną kontrolę temperatury i obrotów, aby zagwarantować najwyższą dokładność podczas gotowania.Gdy pracują Państwo w kuchni, z pewnością zauważą wszystkie funkcje wbudowane w Thermomix ® zapewniające oszczędność czasu. Czujniki automatycznie monitorują temperaturę gotowania, aby zapewnić równomierne gotowanie, co umożliwia przygotowywanie nawet delikatnych potraw bez specjalnego nadzoru. Urządzenie można w prosty sposób wyczyścić po przygotowaniu posiłk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×