Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdradzana 7676

Apel do kobiet podejrzewajacych zdrade meza

Polecane posty

Gość Zdradzana 7676

Kobiety! Jeśli podejrzewacie mężów o zdrade to miejcie oczy szeroko otwarte!!! Mój w zeszłym roku sie nie przyznał ze ma romans z koleżanka z pracy. Oboje sie wypierali, tłumacząc sie tylko przyjaźnią!! Ta pipa sie nawet rozwiodła!!! Doszłam do jej byłego meza! A ja jestem pewna ze oni nadal romansują! Nie wierzcie swoim mężom kobiety jeśli coś podejrzewacie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co? Głowa przestała cię boleć? Fochy ci przeszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzana 7676
Co ma foch do zdrady? Przestrzegam tylko zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem taka glupia zeby miec męża.(ale zonaci sa swietni w TYM)pa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze niech cie zdradza.dawalas mu d**y?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszą mnie zdradzane zony.niewiem czemu ale tak jest. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pies ma kiełbasę na podwórku to nie chodzi za płot ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzana 7676
S******l To powiedzcie mi dlaczego nie odszedł do swojej przyjacioleczki z pracy tylko kłamał mi w żywe oczy Jak sie dowiedziałam ze ona rozwód wzięła to byłam niemal pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo się ciebie boi? Bo to jest ruhacz pospolity prosty? Bo ty zła kobieta jesteś? To ty tego nie wiesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzana 7676
Bo jest s********m, juz dawno mu to powiedziałam, kupę lat temu, ja sie nie p*****le, przy dzieciach mu to mowię. On je kocha strasznie, niech cierpi ze dzieci widza jak go gnoje haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzana 7676
Czy jest tu jakaś kobieta w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradzana 7676 Bo jest s********m, juz dawno mu to powiedziałam, kupę lat temu, ja sie nie p*****le, przy dzieciach mu to mowię. On je kocha strasznie, niech cierpi ze dzieci widza jak go gnoje haha ------- O Boże jakie to obrzydliwe :( To już wiadomo dlaczego faceci bzykają na boku zamiast uczciwie się rozwieść. Bo mają żony psychopatki i wiedzą że k***y będą grały dziećmi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzana 7676
Gdyby ja kochał to by do niej odszedł, a tak tkwi ze mna dla dobra dzieci ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko do czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzana 7676
No nie wiem, jesteśmy po ślubie 10lat. Pierwsza zdrade ileś lat temu mu wybaczylam. Choć nigdy nie było miedzy nami cukierkowo. Ja nie pracuje, dzieci zostaną ze mna i jakby był rozwod to jego cudowne ukochane dzieci miałyby gorsze warunki. Także błędne koło haha.. Nie odejdzie ode mnie tak jak pisałam, bo dzieci. A ja do pracy nie zamierzam isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co najsmutniejsze to tak podtępują matki naszych dzieci. I te dzieci potem kradną, mordują i produkują kolejne dzieci, które produkują kolejne dzieci, które .... prowadzą interesy. A czasami są politykami. I mamy to co mamy. I co wy na to mamy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno najgorsza jest pierwsza żona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzana 7676
Do mnie? Z jakiej racji? Dzieci słyszą kłótnie i o co sa kłótnie ale to sa kłótnie dorosłych. Oni widza w swoim ojcu wszystko, nie widza tylko jakim jest zdradzaczem, kiedys sie przekonają.. Jeśli jakimś cudem zdecyduje sie na rozwod to pojadę do tej p***y i powiem dzieciom ze ta pani zabrała wam tatusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_ona
autorko, rozumiem Twój ból, byłam w podobnej sytuacji.. nie było lekko ale nie chce tutaj o tym pisać bo nas zlinczują co już się dzieje. podaj maila odezwę się jeśli chcesz pogadać z kimś na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem, jesteśmy po ślubie 10lat. Pierwsza zdrade ileś lat temu mu wybaczylam. Choć nigdy nie było miedzy nami cukierkowo. Ja nie pracuje, dzieci zostaną ze mna i jakby był rozwod to jego cudowne ukochane dzieci miałyby gorsze warunki. Także błędne koło haha.. Nie odejdzie ode mnie tak jak pisałam, bo dzieci. A ja do pracy nie zamierzam isc /// Kobieto , miałam cie zwyzywać, jak inne, od głupich, tępych, kretyńskich, mściwych bab bez zycia. Bez planów, ambicji, wegetujacych .... Ktore czekają na smierć, bez radości w życiu. Ale tego nie zrobię. Poprosźe cie o chwile zastanowienia dla dzieci. Wspomnisz moje słowa za 20 lat, dzieci cie znienawidza. Nie bedą umiały tworzyć zdrowego związku. Bedą chore psychicznie, zranione, bedą nienawidzić ludzi. Zycia. może nawet podejmą próbę samobójcza. Wszystko dzięki tobie. Pomysl nad tym. Chcesz tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szpary nie popuszczaSZ to na co liczyłas ? myslisz ze tamta lalunia to niby w czym jest lepsza albo ze co ma 3 cycki czy 2 piczki ? nie ona poprostu daje mu spuscic z kija tak jak trzeba. ty siedzialas w domu , zamulałas ze zmeczona ze pranie ze prasowanie ze dzeci i tyle był oz zapinania. dobrze ktos napisał pies ma kiełbase na podwurku to nie chodzi za płot. moja zone tez to czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzana 7676
Sex jest sporadyczny. I to nie tak ze ja odmawiam. On po prostu nigdy zbytnio nie inicjował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszekkk33
ha wmawiaj se ... wiec myslisz ze co razem robia z tamta lalunia? pija kawunie? wiec to chyba nie zdrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za co cię mam szanować, zdradzana, za co, pomóż mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzana 7676
Wiem ze mieli romans. Przeczytałam smsa. Wiem ze nadal maja mimo ze on mniej z domu wychodzi i z tego telefonu do niej nie pisze. Pewnie ma inny. Po prostu wiem ze maja romans Wydzwanialam do tej pipy, grozilam a ona sie wypierala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jestes tylko do prania i gotowania a tamta do r/u/c/h/a/n/i/a i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myslalas ze twoj chlop odklepie przed ksiedzem wierszyk to bedzie ci wierny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie c*****e prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×