Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość los rogacz

Zdradzila mnie, a mnie to...

Polecane posty

Gość los rogacz

...podniecilo. Sam sobie byłem w szoku. na domówce szukałem mojej dziewczyny, piętrze w domku jednorodzinnym był pokoj lekko uchylony, a tam facet mojej koleżanki z uczelni calowal cycki mojej dziewczyny. Miałem wejść, opierdzilić ich, ale poczułem jak mi staje. Stalem i czekałem na rozwój sytuacji. A ona się odwrocila, podciagnela spodnice, a on tylko wyjal z rozporka swój sprzet i zaczal posuwac moja dziewczyne. Zaczalem się dotykać, az w końcu zaryzykowałem i zaczalem się masturbować. Nie trwalo to długo, on doszedł, spuscil się do cipki, ja jak to zobaczyłem wystrzlilem w drzwi i prędziutko pobiegłem na impreze. Po powrocie do domu zabrałem się za moja dziewczyne, jeszcze nigdy jej tak nie pieprzyłem jak wtedy - rajcowalo mnie to, ze wkładam penisa do cipki pelnej innego nasienia... wiem chory jestem, takich komentarzy sobie oszczedzcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chcialbys to powtorzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość los rogacz
Moglbym, ale nie wiem czy ona by to zrobila od tak, sadze ze ma romans z tym chlopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pozniej sie obudziles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty capie nasienie wylewa wylewa się z cipki zaraz po stosunku, gdybyś kiedykolwiek miał stosunek to bys to wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×