Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

środki czystosci prosze o pomoc

Polecane posty

Gość gość

Za 2 tygodnie kończy się budowa i remont mojego domu.Potrzebuję się zaopatrzyć w środki czystości,bo dopiero zaczynam być panią domu. Moja mama myje wszystko octem,ale ja nie lubie tego zapachu i nie przemawia do mnie ten fakt. Dziekuje za propozycje i konkretne marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biało białe na zielonym
Do WC zdecydowanie domestos i spray w5, oraz frosh do kabin prysznicowych Sidolux uniwersalny do podłóg - PCV, kafelki Clin do szyb Pronto do kurzu Pronto do podłóg drewnianych cif z wybielaczem Fairy do naczyń A swoją drogą, to woda z octem jest Świetnym środkiem do czyszczeni;-) jednak też nie znoszę tego zapachu, mimo że bardzo szybko się ulatnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O,już coś wiem,dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja babcia
To myje wszysciusienko domestosem :D zuzywa 2 but.tygodniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cif,domestos,duck,clin,mr muscle,pronto,kret,w5,dosia,E,ajax,persil,lenor,coccolino to są moje zaufane marki nigdy sie na nich nie zawiodlam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam za granica i u mnie wszystko jest skuteczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za pomoc,poczekam na jakies jeszcze wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie ocet to kiepski pomysł. Ja używam produktów chemii gospodarczej o różnym przeznaczeniu np. do czyszczenia szkła w kabinach prysznicowych /osad z mydła się nie przylepia/,do czyszczenia wnętrza piekarnika i szyby kominka -rewelka,do wszystkich elementów z INOXU - np. lodówka,okap,a także do urządzeń sanitarnych ,okien, podłóg , mebli drewnianych,blatów, i wiele innych. Kupuję prawie wszystkie, mają b. estetyczne opakowania /jeden wzór design/, wg mnie stanowią ozdobę . Są w konsystencji koncentratów, ładnie pachną, mają tez bardzo rozsądne ceny, np. mydło w płynie 500ml ,7,50zł starcza mi na 1m-c .Myslę że Mama też będzie korzystała . Do sklepu trzeba się zalogowac - za darmo. JAKBY CO to napisz do mnie n.plawnicka@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem wygodnym wyjściem jest udanie się do hurtowni środków czystości,takich jak http://www.ema-pol.com.pl/index.php?show=chemia bo wtedy można liczyć na korzystne ceny. zamawiam w ten sposób chemię gospodarczą do mojego domu i jestem zadowolona z jakości dostarczanych mi produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w polo markecie jest dużo niedrogiej chemii, jak większą ilośc potrzebujesz to najlepiej tam, bo promocje co chwile mają na najróżniejsze produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PerfekcyjnaPaniDomu
a ja polecam fantastyczny środek do czyszczenia okapów i urządzeń oraz powierzchni z inoxu - Berner :) jedno pryśnięcie, przejeżdżasz szmatką i idealnie czyste :) ja zamawiam z tej stronki (bo to własnie przy kupnie okapu mi go doradzili) i sprawdza się naprawdęrewelacyjnie :) http://www.globalo.pl/produkty/akcesoria/czyszczenie/spray_berner_inox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_nowoczesna
do mycia okapu polecam http://www.ceneo.pl/8740081#tab=spec od wielu lat używam, dokładnie czyści powierzchnie nawet te stalowe, nie ma drażniącego zapachu, na co w szczególności narzeka mój mąż kiedy sprzątam mieszkanie ;D pielęgnuje elementy z metali szlachetnych i jest tani, kup od razu kilka zaoszczędzisz czas na zamawianie kolejnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwa

Na sprzątanie poremontowe trzeba wyposażyć się w środki czystości z górnej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaamaa

Gdy ja sprzątałam swoje mieszkanie po remoncie to zainwestowałam w chemię gospodarczą oferowaną przez hurtownię www.taks.stg.pl Jeżeli mieszkacie na Pomorzu to polecam wam się z nimi skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×