Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebuję pomocy

zakrótki sex

Polecane posty

Gość potrzebuję pomocy

Witam, jestem ze moim facetem ponad rok. Jest naprawdę świetnym i czułym chłopakiem, kocham go. Niestety nasz sex, jak dla mnie, jest stanowczo za krótki - 5 min (gra wstępna + sex) średnio raz na tydzień. Jak się domyślacie, z mojej strony nie ma żadnej satysfakcji, on z kolei bardzo szybko dochodzi, dosłownie po kilku "r****ch". Myślę, że powinien zacząć brać jakieś tabletki wspomagające jego ptaszka, ale jak ja mam mu to zasugerować, by go nie zranić i nie urazić jego męskiej dumy? Macie jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie za dlugi 4 ciezarne i blok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w pracy
Chętnie Ci go zastąpie kiedy on już uśnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arlekin7
to da się leczyć trzeba do specjalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję pomocy
miło:) ale ja naprawdę chciałabym mieć całkowitą satysfakcję ze swojego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję pomocy
uważasz, że urolog może tylko pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maec
Może najpierw warto też się zapytać, czy ten pan miał przed tobą jakieś inne czy też odebrałaś mu cnotę i od jakiego czasu się kochacie, zanim zacznie się robić wykresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję pomocy
Miał przede mną kilka kobiet, kochamy się od roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arlekin7
nie zaszkodzi jakiś specjalista od tych spraw byle on nie poczuł się urażony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maec
Czyli nie wydaje się żeby nabywał wytrwałości z "doświadczeniem". Warto go zatem prowokować do stosunków "dwurundowych", tj. niech chłopak dojdzie, przez grę wstępną, przez stosunek, ale potem zajmuje się Tobą. Jeśli dostanie kolejnej erekcji to powinna trwać dłużej, a jak młodszy to pewnie dostanie. Jeśli ten plan jest z jakiegokolwiek powodu niemożliwy do zrealizowania to tak - należy usiąść, poważnie porozmawiać o jego wadach (i zaletach!) w łóżku i zaproponować rozwiązanie najczęściej medyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdzielę gra wstępna i seks 5 minut, u mnie gra wstępna to minimum 30 minut pieszczot w tym przynajmniej 1 orgazm, a sam stosunek jest tylko dopełnieniem tego wszystkiego. Twój facet wcale nie jest świetny, bo w sferze seksu jest egoistą, a to jedna z największych wad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję pomocy
Maec, myślałam o rozmowie, nie wiem jednak jak to zrobić, by nie urazić mojego mężczyzny. Gość, to Ci zazdroszczę, ale nie uważam go za egoistę w sferze sexu, bo jeżeli się tylko pieścimy jest naprawdę dobrze, choć w sumie ostatnio niestety wygląda to tak jak pisałam wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego się nie pieścicie i dopiero potem nie bzykacie? Te dwie rzeczy powinny iść w parze a nie osobno. Poza tym nigdy nie mieliście 2-3-4 razy pod rząd? Bo za każdym następnym razem pewnie długość stosunku by się wydłużyła. Szczerze mówiąc to do d**y z takim seksem, już masturbacja daje więcej frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×