Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość netkaaa86

Jak zrobić dobry tort śmietankowo owocowy?

Polecane posty

Gość netkaaa86

Witam Kochani, macie jakiś dobry przepis na tort śmietankowo owocowy? Żeby nie był za słodki, za suchy. Myślałam żeby przełamać jakimiś kwaśniejszymi konfiturami. Nie wiem nigdy nie robiłam tortu, chciałam mężowi zrobić na 30 urodziny. Może macie jakieś dobre przepisy? Bo za czekoladowymi nie przepada. Proszę Was Kochani o rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecielina pala
idziesz do cukierni zamawiasz placisz i masz pozdrawiam Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netkaaa86
Ale chciałam sama zrobić właśnie. A nie w każdej cukierni są dobre torty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robisz biszkopt z masą owoców i bakalii, prezekładasz bitą śmietaną, barwo, zrobiłaś orgazmiczny tort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup jakieś ładne owoce, takie które akurat masz w swoim sklepie jeżeli nie znajdziesz żadnych "typowo" tortowych, to kup mieszane egzotyczne, w sezonie super sprawdzają się owoce leśne albo truskawki upiecz klasyczny biszkopt, takiej wielkości jakiej ma być tort poprzekrawaj, blaty nasącz ponczem na bazie soku z tych owoców, poprzekładaj kremem budyniowym (przepis znajdziesz w necie) - jest lekki i nie za słodki na krem wyłóż pokrojone owoce, wierzch też ubierz owocami i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz na "moje wypieki"tam sa rozne i krok po kroku jak je wykonac-polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netkaaa86
Znalazłam 2 ale nie wiem czy któryś z tych by się nadawał :) 1. mojegotowanie przepisy/desery/tort_smietankowo_truskawkowy2 2. wypiekizpasja.blox 2011/09/Tort-smietankowo-jezynowy-z-polewa-czekoladowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka napisała, że za czekoladą luby nie przepada... a pierwszy tort ładny, tylko gdzie teraz dostaniecie świeże polskie truskawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netkaaa86
Oblany czekoladą może być, tylko żeby nie był cały czekoladowy. Ten 2. wypiekizpasja.blox 2011/09/Tort-smietankowo-jezynowy-z-polewa-czekoladowa wydaję się że może być dobry :) a truskawki u nas już sprzedają niby polskie, stoją pod biedronką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to rób jakiś ze świeżymi truskawkami :) na jeżyny na pewno jeszcze za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netkaaa86
A jeżyny, to są konfitury, więc wszędzie dostanę. Chyba że kupić inne konfitury zamiast jeżyn? Nie wiem jak to połączyć żeby nie był mdły i za słodki. Bo w sumie teraz u Nas brzydka pogoda deszcz pada to nie stoją z truskawkami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×