Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jezeli nie kazali mi wysylac listu motywacyjnego tylko samo CV

Polecane posty

Gość gość

to mimo to mam go przyniesc na rozmowe kwalifikacyjna? wyslalam im samo cv, zaprosili mnie dzis na rozmowe i powinnam przyniesc tez list motywacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wez na wszelki wypadek, co Ci szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie biore nigdy dokumentow na rozmowy, skoro wczesnie mailem wysyłalas to powinni je miec, a o motywacje moga cie spytac, jak nie wyslalas listy a prosili wiec uwazam przynoszenie listu na rozmowe za zbedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co list motywacyjny skoro będziecie rozmawiać? Ja zawsze przy wysyłaniu CV piszę ze 2 zdania o sobie i to wystarcza, wszystkiego innego dowiadują się o mnie na rozmowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajjoba
Nie wymagali od Ciebie Listu Motywacyjnego i to jest fakt, jednak nigdy nie zaszkodzi go stworzyć. Pokażesz tym samym, że zależy Ci na tej pracy i robisz już w samej fazie rekrutacji więcej niż inni, którzy tylko przesłali standardowe CV. Zadbaj przy tym o to by w LM zawrzeć tylko informacje istotne z punktu widzenia stanowiska na które aplikujesz. Jeśli nie jesteś pewna czy Twoje CV zostało stworzone poprawnie lub nie wiesz jak wykreować efektywny List Motywacyjny poszperaj w sieci, jest mnóstwo porad. :) http://dajjoba.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×