Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyjaciolkaa

Kapsulki do prania a proszek?

Polecane posty

Gość przyjaciolkaa

Hej, jak pierzecie bierzecie proszek czy kapsulki, i jak kapsulki to czy dajecie plyn do plukania? Co jest bardziej oplacalne jak dla was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uzywam plyny do prania lub proszki i plyn do plukania i to wychodzi taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kapsulkach jest tez plyn do plukania wiec taniej za kapsulke wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama pierze używając kapsułek (mają i proszek, i płyn), zaś moja przyjaciółka tylko płynów do prania. Ja pozostaję przy starych zwyczajach i do automatu wsypuję proszek i wlewam płyn :-) Co wychodzi taniej? Ciężko stwierdzić... trzeba wypróbować wszystkiego i porównać :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapsułki się lepeiej rozpuszczają w chłodnej wodzie a proszek niezawsze więc wolę kapsułki...o płunie się nie wypowiem bo nie używam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam kapsułek. Kiedyś kupowałam takie jednokolorowe i dodawałam płynu, ale ostatnio znalazłam jakieś "3 w 1" i jestem zadowolona:) Bez płynu wychodzi o wiele taniej niż za płyn i proszek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczek_1986
Witam, Ja używam kapsułek PRELUX. Pranie pięknie pachnie, plamy bardzo dobrze schodzą, usunęłam nawet plamy z krwi, których nie udało mi się od razu namoczyć. I to z białej bluzki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efekt
Teraz proszki są przystosowane do niskich temperatur i się rozpuszczają całkowicie, chyba że ktoś ubrań do bębna kładzie pod sufit to wtedy nie ma jak się wypłukać bo ubrania nie mają jak się obracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, ja mam takie hipoalergiczne listki do prania, które dobrze dopierają nawet w zimnej wodzi i są dodatkowo zmiękczające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×