Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaką karmę dla psa i w jakim sklepie kupujecie

Polecane posty

Gość gość

Hejka, zamawiacie może karmy przez internet? Domyślam się, że wychodzi taniej i dla niektórych osób zapewne to korzystna forma zakupów. Ja do tej pory kupowałam w zoologicznym dla kanarków i rybek, nieopodal swojego bloku, ale niestety zlikwidowali. Pieska dostałam przed kilkoma dniami. Póki co kupiłam Pedigree z Tesco, ale tylko dlatego, że musiałam coś kupić na chwilę obecną. Chciałabym jednak kupić psu coś bardzo wartościowego, jestem gotowa przeznaczyć nawet większe pieniądze, gdybym tylko mogła mieć pewność, że otrzymuje kompletne pożywienie, najlepiej z dużą dawką mięsa. Jakie karmy i jakie sklepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeklaCewka
Karm jest naprawdę dużo, ale jeśli komuś zależy na swoim zwierzaku, to na pewno wydaje nieco więcej kaski, aby kupić jeszcze lepsze żarełko. Może Domowy Pupil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://domowypupil.pl/ - rozumiem, że chodzi o ten sklep? Widzę, że nie tylko dla psów sprzedają karmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrych producentów od karm się znajdzie co najmniej paru. Zbaczając z tematu, ktoś zamawiał legowisko w tym domowypupil.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuje Happy Dog i Happy Cat dla kota, oba w zooplus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acana -nie wiem czy jest opcja junior ,ale ja swojemu 2 latkowi kupuje , troche droga ,ale czego sie nie robi dla pupila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krakvet, karusek, zooplus - sklepów internetowych jets od groma, wybieraj po cenie ;-) co do karmy, to czytaj składy. z tego co sie orientuje najlepiej wypadaja obecnie: orijen (nie wiem czy dobry dla szczeniakow bo ma duzo bialka), eukanuba, brit, Taste of the Wild, royal junior i acana tez ujdzie, a z tanszych to purina. Pamietaj o kupieniu karmy z dopiskiem JUNIOR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legenda 123
Ktoś tu się pytał o legowisko :) Ja kupiłam świetne legowisko dla psa właśnie w sklepie domowy pupil. Dobra jakość wykonania i chyba legowisko jest wygodne bo piesek śpi na nim z wielkim upodobaniem :) To był dobry zakup. Mimo ceny troszkę wyższej warto było dokonać tam zakupu. Znakomity kontakt szybka dostawa. Z tego co się orientowałam to legowiska są dostępne w wielu rozmiarach dzięki temu każdy z zwierzaków będzie miał legowisko odpowiedniej wielkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak miałam psa kupowałam karmę w zwykłym sklepie. Aczkolwiek teraz jakbym miała to bym się zdecydowała na zakupy przez internet- np, z tego sklepu- http://www.e-pazur.com/. Mają duży wybór i karmy i różnych akcesoriów- legowisk, klatek itd. No i co chyba najważniejsze, mają przystępne ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korsa
ja kupuję w większych ilościach, ostatnio parę razy kupowałam suchą karmę w selgros24.pl bo powyzej 100 zł wysyłka jest za free...czyli że sie opłaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×