Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobry tablet do czytania książek

Polecane posty

Gość gość

Witam. Czy moglibyście mi polecić dobry tablet, na którym da się również czytać książki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onodeczkara
Na każdym tablecie da się czytać ksiażki - warto jest sobie zainstalować odpowiednią ku temu aplikację i bez problemu można sobie przeczytać. Nie jest wprawdzie tak wygodny jak czytnik ebooków, niemniej posiada przecież wiele fajnych funkcji. Fajny jest ten Lenovo: http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/8632522 Wprawdzie sama go nie posiadam jednak miałam z nim do czynienia u koleżanki, która zresztą również często czyta na nim książki. Dobre parametry i jestem bardzo wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam klasykę :kindle ale mja córka ma mantę i powiem szczerze: no no no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samsung gaksxy tab3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz tablet tak ogólnie + od czasu do czasu jakaś książka, to weź tablet jaki tam chcesz. Ale jeśli chcesz głównie do czytania książek, to tylko Kindle. Chodzi o wyświetlacz - Kindle imituje papier, nie jest podświetlony, stronę widać jak na papierze i oczy się nie męczą. Tablety są podświetlane, z błyszczącymi ekranami, strasznie męczą ślipia przy czytaniu książki... Ale raz na jakiś czas można się pomęczyć. Ja szukałam konkretnie e-czytnika w zasadzie wyłącznie do czytania, więc kupiłam Kindle'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozioł

A nie szkoda Ci oczu? Przecież w tej cenie możesz kupić jakiś dobry czytnik, np. Inkbooka 😉 Moim zdaniem jak masz taka możliwość, to kupno tabletu jest bez sensu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Nie ma dobrego tabletu do książek jest dobry czytnik np. Inkbook 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×