Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

do opuszczających żony

Polecane posty

Gość gość

Faceci jeżeli opuszczacie żony dla innej, to błagam jeżeli ona nie żąda od Was nic więcej, pozwala spotykać się z dzieciakami na kazde wasze zachcianie oczywiście robi to dla dzieci nie po to aby Was oglądać to na litość bosko po co robicie ze swoich żon potwory - aby usprawiedliwić swoje postepowanie, uciszyć wyrzuty sumienia że zona zajmuje sie tylko praca , wychowaniem dzieci a Wy egoistycznietylko patrzycie aby przeżyć życie lekko. Ona juz sie z tym pogodziła że jest sama we wszystkim i przestancie robić zły pijar byłym żonom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni to robią dla nowych bab, jak były mówi o byłej żonie źle to one są szczęśliwe i myslą , że jedyne - prawda jest banalna - misiu szykuje sobie wygodne legowisko. On pojedzie od czasu do czasu swoją byłą a ona z wdzięczności na rzęsach dla misia stanie- i co źle sie facet urządzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda w wiekszosci facet robi to dla drugiej kobiety, bo mu zalezy i nie chce jej stracic. Chce ulozyc sobie zycie od nowa, a kobieta dostaje z tym wszystkim sama. Chociaz w wiekszosci eks zony sa bardzo roszczeniowe, wiecznie sie czepiaja i tym ich zniechecaja. Ja nie moge narzekac na swojego eks Meza, lepiej sie teraz dogadujemy niz wczesniej. I wiem, ze nasz syn jest dla niego bardzo wazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90% byłych to podłe, zdradliwe, wredne, pazerne, złośliwe, wstrętne, kłamliwe, obleśne, bezpruderyjne, mściwe, podstępne, głupie, zakłamane ku#$%^@(*&^^$#$#a .... istoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli 90 % byłych jest aż tak wredna i podła , jak uważasz, to znaczy że taka sama ilość ich ex mężów była idiotami , ślepymi i głupimi , skoro ożenili się z takimi potworami, mieli jakąś pomroczność jasną i debilizm w łepetynie, widziały gały co brały, a ci idioci chyba oślepli byli. Ludzie się nie zmieniają, ci wredni od dzieciństwa byli wrednymi i podłymi, potem też byli tacy sami, więc pytam....po co faceci wybierają i żenią się z potworami a potem rozwodzą się? Nie rozsądniej by było od razu wybrać sobie porządną i dobrą kobietę na żonę? Zresztą...jeśli facet źle wybrał sobie żonę,to znaczy że ten facet jest niezdolny do prawidłowych wyborów, więc za drugim razem też wybierze sobie potwora, jakąś podłą i wredną desperatkę polującą na debila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety to urodzone aktorki. Potrafią zagrać właściwą rolę żeby osiągnąć cel. A prawdziwe oblicze poznajemy z rana po nocy poślubnej. Na tę pomrocznoś-jasną jest naukowy termin z pogranicza socjologi i biologii. Brzmi on: oczy mu ci/p/ką zaszły :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy faceci sie myla, czasami wybiora dobrze za pierwszym razem, ale takie malzenstwa sie nie rozwodza. Rozwodza sie te zle dopasowane, ale to akurat w zyciu da sie naprawic. A kobiety, ktore wnosza o rozwod nie widzialy co braly ???? Byl dobry jak szlo sie z nim do oltarza, a potem taki be, nieudacznik, fajtlapa, wybrakowany towar itp itd hmm... Dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej się dwa razy zastanowić nim odejdzie się od żony. Czasami nowy wybór jest gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nowy wybór wcale nie jest obowiązkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys jak cos sie zepsulo to sie to naprawialo ,dzis wymienia sie na nowe. Wystarczy jakis problem i zaraz szuka sie pocieszyciela\ki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój dziadek mawiał tak : 1-wsza od Boga, 2-ga od ludzi, 3-cia od diabła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja slysze kolesia ktory bez zadnej refleksji jedzie po ex, mimo ze przezyl z nia 5,10,20 lat to niczego nie jestem tak pewna jak tego ze za chwile bedzie jechal po mnie nigdy sie nie zawiodlam na tej tezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ilu już tych gości tak jeździło po tobie, potwierdzając twoją tezę? Dasz rade policzyć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cygan36
To chyba u mnie to powiedzenie dziadka sie nie sprawdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Cygan - ty już pierwszą dostałeś od diabła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90% byłych to podłe, zdradliwe, wredne, pazerne, złośliwe, wstrętne, kłamliwe, obleśne, bezpruderyjne, mściwe, podstępne, głupie, zakłamane ku#$%^@(*&^^$#$#a .... istoty. A te nowe tos super laski kochane,niematerialistki,piękne,prawdomówne......do wtedy dopóki nie stają się byłymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma co można się kłócić do rana i udowadniać sobie, która żona jest lepsza.Ostatnio uśmiałam się ze znajomego- znalazł kochankę - zostawił rodzinę a kochance dorobił dziecko.Facet teraz żeby wszystkim dzieciom zapłacić alimenty i zaspokoić kochankę pracuje 7 dni w tygodniu. Żalił mi się,że juz nie daje rady- a ja mu powiedziałam,że przecież sam dokonałeś wyboru....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza żona, to żona sąsiada. Pod warunkiem że znajduje się z tamtej strony płota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod warunkiem, że ma się sąsiada za płotem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×