Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KasiaZaniepokojona

zadowolenie w łozku

Polecane posty

Gość KasiaZaniepokojona

Hej jestem z chłopakiem który ma penisa o długości 10cm i obwodzie 13,5-14 cm bo mi mówił. czy będzie mnie wstanie zaspokoić takim penisem ? ponieważ chcemy zacząć w współczuć.czy dziewczyny miałyście już do czynienia z takimi penisami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaZaniepokojona
nie wiem co o tym myśleć mój tata ma 15cm i też go nie czuje w sobie, a 10cm ? no masakra co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaZaniepokojona
mama ma łechtaczkę 10 cm czyli taki jak penisek mojego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie liczy się wielkość ptaszka lecz jego filuterność :-) A tak na poważnie to jestem przekonany że z pewnością będziesz zaspokojona. Jeśli niezbyt to polecam kwadrans przerwy i powtórkę. Ręczę za to że drugi numerek na pewno potrwa dłużej i współżycie da wam obojgu więcej satysfakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast o to pytać, sprawdź po prostu... może tobie to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...możecie spróbować, albo od razu sobie "w współczuć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaZaniepokojona prawdziwa
"KasiaZaniepokojona nie wiem co o tym myśleć mój tata ma 15cm i też go nie czuje w sobie, a 10cm ? no masakra co robić ? " Prosze mnie nie podrabiac ! trzeba byc kompletnym idostom by sie podrzywac! gratuluje tempoty tej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaZaniepokojona prawdziwa
dokładnie idiotom ! to wójek Leon ma 15cm a muj tata ma 18cm i wójek Leon sie szybka zlewa, a tato morze godzinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaZaniepokojona
"KasiaZaniepokojona prawdziwa dokładnie idiotom ! to wójek Leon ma 15cm a muj tata ma 18cm i wójek Leon sie szybka zlewa, a tato morze godzinami. " Wiem człowieku ze nie masz życia poza trollowaniem i podszywaniem sie za ludzi ale prędzej czy później zemści się to w życiu na ciebie. szkoda na dyskusje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×