Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co mozna kupic dzieciom całej klasie jako drobiazg na dzien dziecka

Polecane posty

Gość gość

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesteś ich wychowawczynią ? Czy kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo to jest zawsze bardzo złożony problem bo co rodzic to inne oczekiwania :D i nagle kazde 5-20-czy ile tam złotych przeznaczone na ten cel staje się poważną kwotą, którą trzeba rozsądnie spożytkować...:p w życiu nie zgodziłabym sie być osobą, która ma wymyślać co wtedy kupić :D np jak kupisz długopis z Nici jedna mama powie, że fajny, a druga że długopis to długopis i można było kupić go za 2 zł a za resztę słodycze :p znowu słodycze to ZŁO straszne...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzicem - rodzice wymyślili żeby zrobić prezenty - mini prezenty dzieciakom - sfinansowane z pieniędzy klasowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki wiek i budżet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostawałam kiedyś np. ładną kolorową teczkę i komplet cienkopisów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa no chyba, że tak :) a ile dzieci mają lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy jaki masz budżet? no i wiek dzieci też istotny... ja pracuję w szkole i zawsze coś wymyślam, chociaż nie szaleję... kiedy w tym dniu mamy wycieczkę to funduję lody, kiedyś na lekcje przyniosłam karton lodów... teraz już w szkole dają słodycze/lody do obiady tego dnia, więc odpuściłam i zorganizowałam rok temu taki piknik/niespodziankę. Było ognisko, dużo zabaw plenerowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćop
Która klasa i jaką kwotą na jedno dziecko dysponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsza klasa ok 250 zł na klase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
250zł = 28 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szkole, gdzie pracuję rodzice nie robią nic na dzień dziecka, przeważnie jest wtedy jakieś wyjście albo wycieczka więc płacą za to i już; W przedszkolu jestem w radzie rodziców i mamy pieniądze na ten cel całkiem spore bo po 12zł/dziecko. Kupiliśmy zestawy sportowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMamaaa
Np korektor + słodycze. Jestem nauczycielką i widzę że mało które dziecko ma korektor. Tylko w sumie kilka dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u syna w klasie jest zakaz korzystanie z korektorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinga weź daj se siana ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to prawda co napisałam :) każda z propozycji wymienionych powyżej zostałaby odrzucona w klasie, do której chodzi moja młodsza siostra :) Tzn jeszcze rok temu kiedy chodziła w przedziale 1-3 i rodzice byli bardzo niedogodni, a moja mama była w trójce i zajmowała sie takimi zakupami :p Nic nie było dobre, bo albo niemarkowe, źbyr i wyrzucon a kasa, albo znowy za tanie i też źbyr bo sie rozleci, a jak do jedzenia to juz w ogóle wojna na całego :p a jak moja mama i inne panie dołożyły ze swoich żeby kupić lepsze to była pbraza bo pokazują że są bogate...choć nikt by o tym nie mówił nawet nauczycielce, gdyby jeden babsztyl nie zaczął n a zebraniu dochodzić skąd była kasa na takie rzeczy tzn na markowe przybory szkolne...tak że nigdy nie dam sie wrobić w żadną trójkę klasową, chyba ze w szkole prywatnej gdzie wiadomo że wszyscy są kasiaści i nie maja pretensji do całego świata nie wiadomo o co :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kogo to obchodzi kinga ? serio kazdy ma w d***e twoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako nauczycielka nie kupiłabym korektora, bo zabraniam korzystać ;-) za to kupiłam sama na mikołajki ścieralne długopisy i polecam. Albo zestaw kolorowych długopisów/cienkopisów. A na dzień dziecka fajnie coś na podwórko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko co te dzieci dostają to i tak szajs ,za tą kasę powinni iść do kina albo do teatru a nie kolejny nie potrzebny śmieć ,a na koniec rok*****sama książka 1000 czegoś tam jakaś encyklopedia ,mamy już 4 takie same porażka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćop
Tutaj jest konkretny budżet 250zł /28 dzieci czyli wychodzi jakieś 9zł na dziecko za taką kwotę trudno szaleć. Więc wchodzą tylko w grę drobne przybory szkolne i/ lub słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kinga takimi jak ty to ja d/up/kę podcieram ... jesteś forumowe nikt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze wycieczka do kina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamowcie dla dziec***izze i niech obejrza do niej fajny film na lekcji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kilka dzieci" Na pewno jesteś nauczycielką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha dobre cymbały nauczają "kilka dzieci" potem następne cymbały wychodzą ze szkół 'oj pani nauczycielko. Może niech rodzice dolożą po 5 zł i będzie na kino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zróbcie sobie sesję fotograficzną na lekcji a później wywołajcie te zdjęcia w fajnej formie, np. na projektogram.pl. Przyszło mi to do głowy bo córce zamawiałam tam poduszkę z jej zdjęciami. Przyszła i jestem zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 2014.05.14 - nie dołożę nawet złotówki bo nie dostaję na dziecko 500 zł i nie stać mnie, spieprzajcie głupie idiotki, wystarczy jak moje dziecko cholerne pisowce potraktowały jako zbędny odpad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupcie im klasowo konsolę w ME. Teraz w firmach jest moda na konsolę jako przerywnik od pracy dla pracowników. Może w szkole trzeba zrobić podobnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×